روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " زمان شروع پخش سریال the third day تا پاییز امسال عقب افتاد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ منتشر شد.

زمان شروع پخش سریال the third day تا پاییز امسال عقب افتاد

ویروس کرونا باعث شد تا شبکه HBO و اسکای تصمیم به عقب انداختن زمان شروع پخش سریال The Third Day تا پاییز امسال بگیرند.

ویروس کرونا باعث شد تا شبکه HBO و اسکای تصمیم به عقب انداختن زمان شروع پخش سریال The Third Day تا پاییز امسال بگیرند.مقاله مرتبطدر جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ویروس کرونا باعث عقب افتادن زمان شروع پخش سریال The Third Day (سومین روز) شده است. شبکه HBO و اسکای اعلام کردند ویروس کرونا باعث شده تا پخش این سریال از بهار ۲۰۲۰ به پاییز امسال موکول شود و بدین ترتیب پخش این سریال دیگر قرار نیست از تاریخ ۱۱ می ۲۰۲۰ (۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) آغاز شود. ددلاین در ادامه براساس منابع نزدیک خود متوجه شده که ویروس کرونا مراحل پس از تولید سریال The Third Day را تحت تاثیر خود قرار داده و باعث تعطیلی کامل آن شده است. سریال The Undoing (عمل زدایی) با بازی نیکول کیدمن و هیو گرانت، دیگر سریال شبکه HBO است که مراحل پس از تولید آن به علت شیوع ویروس کرونا متوقف و پخش آن تا پاییز امسال عقب افتاده است.سریال The Third Day محصول مشترک HBO و اسکای است که در ۶ قسمت تولید شده و اتفاقات آن به دو بخش سه قسمتی تقسیم می شود که سه قسمت در تابستان و سه قسمت در زمستان جریان دارد. سه قسمت ابتدایی داستان Summer (تابستان) و سم با بازی جود لا را دنبال می کند که در آن سم به یک جزیره دوردست در بریتانیا سفر کرده و با ساکنان مرموز جزیره مواجه می شود که آیین ها و رسوم عجیب و غریبی دارند و تلاش می کنند تا به هر قیمتی سنت قدیمی خود را حفظ کنند. سه قسمت بعدی داستان Winter (زمستان) و هلن با بازی نائومی هریس را دنبال خواهد کرد که یک زن با اراده قوی است که به این جزیره می آید و به دنبال جواب است، اما ورودش باعث شروع نبرد برای سرنوشت جزیره می شود. جود لا، نائومی هریس، کاترین واترستون، امیلی واتسون، پدی کانسیداین، جان داگلیش و فریا آلن، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال The Third Day حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. وظیفه ساخت این سریال توسط دنیس کلی، نویسنده و سازنده سریال هایی چون سریال Utopia (آرمان شهر) به همراه فلیکس برت بوده است. کیت د وال و دین الاکلین نیز به نوشتن فیلمنامه مینی سریال سومین روز کمک کرده اند.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " زمان شروع پخش سریال the third day تا پاییز امسال عقب افتاد از منبع زومجی. "

اخبار گوناگون

× ×