روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " بازگشت صداپیشگان اصلی سریال animaniacs در ریبوت آن تایید شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ منتشر شد.

بازگشت صداپیشگان اصلی سریال animaniacs در ریبوت آن تایید شد

صداپیشگان سریال Animaniacs قرار است در ریبوت این سریال انیمیشنی برای صداپیشگی شخصیت‌های اصلی بازگردند.

صداپیشگان سریال Animaniacs قرار است در ریبوت این سریال انیمیشنی برای صداپیشگی شخصیت های اصلی بازگردند.دی ۹۶ بود که شبکه استریم هولو (Hulu) از ساخت ریبوت سریال Animaniacs (یاکو و واکو) خبر داد، اما از آن زمان اطلاعات بیشتری منتشر نشد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازگشت صداپیشگان این انیمیشن سریالی در بازسازی آن تایید و اعلام شده است. طبق توییتی که صفحه The Animanicast منتشر کرده، راب پالسن، جس هارنل و ترس مک نیل برای صداپیشه سه شخصیت اصلی یعنی به ترتیب یاکو، واکو و دات وارنر و همچنین پینکی و برین باز خواهند گشت. انیمیشن Animaniacs داستان برادران وارنر یعنی یاکو و واکو و خواهر آن ها یعنی دات را دنبال می کند که خواهر و برادرانی جدا نشدنی و غیر قابل تغییر هستند که دوران هرج و مرج و ویرانی خوبی را پشت سر گذاشته اند.آن ها اکنون برای مدت زمان بسیار طولانی در برج آبی برادران وارنر زندانی شده اند، اما آن ها راهی برای فرار پیدا کرده اند و آن ها هر روز موفق به فرار می شوند. با بازگشت و خرابکاری های جدید آن ها، یاکو، واکو و دات دنیا را به زمین بازی شخصی خود تبدیل می کنند و حال شخصیت های محبوب طرفداران یعنی پینکی و برین نیز قرار است در هر قسمت بازگردند. پیش از این سریال Animaniacs در ۹۹ قسمت و در ۵ فصل تولید و در بین سال های ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۸ از شبکه کودکان فاکس و همچنین برادران وارنر منتشر شده بودند. همچنین یک انیمیشن بلند نیز در سال ۱۹۹۹ منتشر شده بود. مشترکین Hulu می توانند تمامی قسمت های این انیمیشن را از طریق این سرویس استریم تماشا کنند.علاوه بر این، در حال حاضر سریال های انیمیشنی قدیمی و محبوبی چون انیمیشن Pinky and the Brain، انیمیشن Pinky, Elmyra and the Brain و انیمیشن Tiny Toon Adventures در دسترس کاربران شبکه هولو قرار گرفته است و بینندگان این شبکه استریم می توانند این انیمیشن های بسیار محبوب و قدیمی را تماشا کنند. ریبوت سریال Animaniacs قرار است در پاییز سال ۲۰۲۰ از شبکه هولو منتشر شود.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " بازگشت صداپیشگان اصلی سریال animaniacs در ریبوت آن تایید شد از منبع زومجی. "

اخبار گوناگون

× ×