روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " ویروس کرونا باعث عقب افتادن فصل یازدهم سریال archer شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ منتشر شد.

ویروس کرونا باعث عقب افتادن فصل یازدهم سریال archer شد

ویروس کرونا باعث شد تا شبکه FX زمان شروع پخش فصل یازدهم انیمیشن Archer را تا مدت زمان نامشخصی عقب بیندازد.

ویروس کرونا باعث شد تا شبکه FX زمان شروع پخش فصل یازدهم انیمیشن Archer را تا مدت زمان نامشخصی عقب بیندازد.در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ویروس کرونا باعث عقب افتادن زمان شروع پخش سریال دیگری شده است. شبکه FX اعلام کرد که زمان شروع پخش فصل یازدهم سریال Archer (آرچر) تا زمان نامشخصی عقب افتاده و بدین ترتیب پخش فصل جدید این انیمیشن سریالی دیگر قرار نیست از تاریخ ۶ می ۲۰۲۰ (۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹) از شبکه FXX آغاز شود. شبکه FX دلیل این تاخیر را چالش های تولید و همچنین مشکلات برنامه پخش عنوان کرد که این دو موضوع باعث شد تا زمان شروع پخش فصل یازدهم انیمیشن Archer تا مدت زمان نامشخصی با تاخیر مواجه شود. این انیمیشن سریالی دومین سریال شبکه FX که ویروس کرونا باعث عقب افتادن زمان شروع پخش آن شده است. پیش از این پخش فصل چهارم سریال Fargo (فارگو) به علت تعطیلی مراحل فیلمبرداری و تولید آن بخاطر شیوع کرونا، تا مدت زمان نامشخصی عقب افتاده بود. پخش فصل چهارم سریال Fargo که در ۱۰ قسمت تولید خواهد شد، قرار بود با پخش دو قسمت اول در تاریخ ۱۹ آوریل ۲۰۲۰ (۳۱ فروردین ۱۳۹۹) آغاز شود که هنوز مراحل فیلمبرداری آن به پایان نرسیده است. پیش از این ویروس کرونا باعث عقب افتادن زمان شروع پخش سریال های دیگری چون سریال The Walking Dead: World Beyond (مردگان متحرک: دنیای آینده)، سریال The Undoing (عمل زدایی) و سریال The Third Day (سومین روز) نیز شده بود. همچنین ویروس کرونا باعث شد تا پخش بسیاری از سریال های شبکه های CW، شوتایم و ABC با کاهش تعداد قسمت موقتا به پایان برسد. بااین حال، تولید برخی از سریال های انیمیشنی دیگر در زمان قرنطینه طبق برنامه در حال انجام است که از جمله آن به می توان سریال The Simpsons (سیمپسون ها) اشاره کرد که مراحل ساخت آن از استودیو به خانه تغییر کرده است. با عقب افتادن زمان شروع پخش فصل یازدهم سریال Archer، حال سریال Dave (دیو) و سریال Cake (کیک) تنها برنامه های اورجینال در حال پخش شبکه FXX هستند.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " ویروس کرونا باعث عقب افتادن فصل یازدهم سریال archer شد از منبع زومجی. "

اخبار گوناگون

× ×