روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " اولین قسمت انیمیشن کوتاه at home with olaf منتشر شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ منتشر شد.

اولین قسمت انیمیشن کوتاه at home with olaf منتشر شد

والت دیزنی با انتشار اولین قسمت از انیمیشن کوتاه At Home with Olaf رسما رونمایی کرد که این انیمیشن در خانه ساخته شده است.

والت دیزنی با انتشار اولین قسمت از انیمیشن کوتاه At Home with Olaf رسما رونمایی کرد که این انیمیشن در خانه ساخته شده است.مقاله مرتبطشیوع ویروس کرونا باعث خانه نشینی مردم بسیاری شده و همین موضوع باعث شد تا انیمیشن Frozen 2 (فروزن 2) بسیاری زودتر از انتظار در سرویس استریم دیزنی پلاس در دسترس کاربران قرار گیرد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، انیمیشن کوتاه جدیدی از دنیای انیمیشن Frozen (فروزن) تولید و منتشر شده که ۰ تا ۱۰۰ آن در خانه ساخته شده است. جاش گد، صداپیشه شخصیت اولاف و هیریوم آزمند، انیماتور دیزنی با همکاری یکدیگر یک انیمیشن کوتاه سریالی به نام At Home with Olaf (در خانه با اولاف) را تولید کرده اند که قسمت اول آن اخیرا در یوتیوب منتشر شده است. علاوه بر صداپیشگی، جاش گد وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت اول این انیمیشن را نیز بر عهده داشته که قرار است به صورت هفتگی منتشر شود. شما در ادامه می توانید اولین قسمت انیمیشن At Home with Olaf را تماشا کنید:دانلود از آپاراتدر قسمت اول انیمیشن کوتاه At Home with Olaf شاهد پرتاب گلوله های برف توسط اولاف در جنگل آرندل هستیم که در طول آن یک شخصیت برفی دیگر وارد می شود و اولاف به اشتباه سر این شخصیت را پرتاب می کند و در ادامه او باز می گردد و از کار اولاف استقبال می کند و شاهد دوستی بین این دو شخصیت هستیم. اگرچه شاید مدت زمان حدود ۴۰ ثانیه ای انیمیشن خیلی طولانی نباشد و شاید خیلی ساده به نظر برسد، اما تلاش بسیار جذاب و ستودنی است که آزمند و گد برای سرگرم کردن کودکان و خانواده های آن ها در خانه مشغول انجام آن هستند. این اولین پروژه ای نیست که گد در طول زمان قرنطینه در حال انجام دادن آن است و او به وسیله قابلیت پخش زنده توییتر و اینستاگرام شروع به خواندن کتاب های کودکان برای تمامی کودکان سراسر جهان می کند که مورد توجه خانواده ها قرار گرفته است. در حال حاضر مشخص نیست که چند قسمت از انیمیشن کوتاه At Home with Olaf قرار است تولید و منتشر شود، اما قسمت های جدید آن قرار است به شکل هفتگی منتشر شود که شاید در نهایت به دیزنی پلاس نیز راه پیدا کند. این انیمیشن، اولین انیمیشن کوتاه دنیای فروزن نیست و پیش از این انیمیشن کوتاه Olaf’s Frozen Adventure در سال ۲۰۱۷ نیز منتشر شده بود.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " اولین قسمت انیمیشن کوتاه at home with olaf منتشر شد از منبع زومجی. "

اخبار گوناگون

× ×