روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " اولین تریلر سریال defending jacob با بازی کریس ایوانز منتشر شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ منتشر شد.

اولین تریلر سریال defending jacob با بازی کریس ایوانز منتشر شد

شبکه Apple TV Plus سرانجام اولین تریلر رسمی سریال Defending Jacob با بازی کریس ایوانز را منتشر کرد.

شبکه Apple TV Plus سرانجام اولین تریلر رسمی سریال Defending Jacob با بازی کریس ایوانز را منتشر کرد.در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر رسمی سریال Defending Jacob (دفاع از جیکوب) منتشر شده است. سرویس استریم Apple TV Plus به تازگی اولین تریلر این سریال جنایی درام را منتشر کرده که در آن شاهد تصاویر زیادی از اتفاقات سریال و فضای آن هستیم. سریال دفاع از جیکوب داستان اندی باربر، پدر جیکوب و دستیار دادستان منطقه را دنبال می کند که پسر ۱۴ ساله اش متهم به قتل شده و او در حال دست و پنجه نرم کردن با عشق بدون شرطش به پسرش و همچنین تعهد به اجرای قانون است. مینی سریال Defending Jacob اقتباسی از رمانی به همین نام اثر ویلیام لاندی است که مارک بامبک وظیفه نوشتن فیلمنامه و ساخت سریال و مورتن تیلدام وظیفه کارگردانی این سریال را بر عهده داشته اند. شما در ادامه می توانید اولین تریلر سریال Defending Jacob را تماشا کنید:دانلود از آپاراتکریس ایوانز در نقش اندی باربر، میشل داکری در نقش لاری باربر، جیدن مارتل در نقش جیکوب باربر، چری جونز در نقش جوانا کلاین، پابلو شرایبر در نقش نیل لاگیدایس، بتی گابریل در نقش پائولا دافی، سکینه جعفری در نقش لین کاناوان، دنیل هنشال در نقش لئونارد پاتز و ویلیام زیفاراس در نقش اولیری، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Defending Jacob حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. همچنین در پایان اولین تریلر سریال دفاع از جیکوب، حضور جی کی سیمونز، بازیگر برنده جایزه اسکار برای فیلم Whiplash (ویپلش)، نیز تایید شد که او نقش بیلی باربر، پدر اندی باربر را بر عهده دارد. همچنین اولین پوستر رسمی سریال Defending Jacob نیز منتشر شده که شما در ادامه می توانید این پوستر را به همراه تصاویر جدید منتشر شده از این سریال مشاهده کنید که تمرکز آن روی خانواده باربر است:سریال Defending Jacob در ۸ قسمت تولید شده و پخش این سریال قرار است از تاریخ ۲۴ آوریل ۲۰۲۰ (۵ اردیبهشت ۱۳۹۹) با پخش سه قسمت اول آغاز شود و ۵ قسمت دیگر به صورت هفتگی از شبکه اپل تی وی پلاس منتشر خواهند شد.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " اولین تریلر سریال defending jacob با بازی کریس ایوانز منتشر شد از منبع زومجی. "

اخبار گوناگون

× ×