روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " کاهش مجدد بینندگان قسمت دوم فصل سوم سریال westworld از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ منتشر شد.

کاهش مجدد بینندگان قسمت دوم فصل سوم سریال westworld

قسمت دوم از فصل سوم سریال Westworld، با کاهش بیشتر بینندگان مواجه شد و رکورد تازه‌ای در تاریخ این سریال ثبت کرد.

قسمت دوم از فصل سوم سریال Westworld، با کاهش بیشتر بینندگان مواجه شد و رکورد تازه ای در تاریخ این سریال ثبت کرد.فصل سوم سریال مورد انتظار وست ورلد به تازگی پخش خود را از شبکه HBO آغاز کرده است. هفته پیش مشخص شد که تعداد بینندگان قسمت اول از فصل سوم این سریال با کاهش چشم گیر بینندگان مواجه شده است و رکورد تازه ای را در تاریخ این مجموعه به ثبت رسانده است. اما اوضاع برای این سریال در هنگام پخش قسمت دوم بدتر شده است. جدیدترین اپیزود سریال که به تازگی پخش شده است، با کاهش مجدد بینندگان روبه رو بود و به این ترتیب رکورد تازه ای را از نظر تعداد کم بینندگان در تاریخ این سریال رقم زد. با استناد به گزارش وب سایت شوبیز دیلی، در تاریخ ۲۲ مارس که قسمت دوم پخش شد، تنها با ۷۸۰ هزار بیننده هم زمان، در مکان چهل و چهارم سریال های اوریجینال این شبکه در روز یک شنبه قرار گرفت و تنها قسمت آخر فصل ۱۰ سریال Curb Your Enthusiasm (سریالی با بودجه به مراتب پایین تر) از Westworld عملکرد ضعیف تری از وست ورلد داشت.البته بد نیست اشاره کنیم که این اعداد، تنها نشان گر بینندگانی است که هم زمان با پخش سریال آن را تماشا کرده اند و بیان گر تعداد کل بینندگان نیست. کاربران سرویس HBO Now و کسانی که قصد دارند بعدا سریال را تماشا کنند، در این آمار قرار ندارند. چیزی که مشخص است اما این است که سریال وست ورلد در حال از دست دادن محبوبیت خود است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " کاهش مجدد بینندگان قسمت دوم فصل سوم سریال westworld از منبع زومجی. "

اخبار گوناگون

× ×