روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • حضور جی کی سیمونز به‌عنوان بازیگر مهمان در قسمت جدید فصل هفتم سریال brooklyn nine-nine

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " حضور جی کی سیمونز به‌عنوان بازیگر مهمان در قسمت جدید فصل هفتم سریال brooklyn nine-nine از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ منتشر شد.

حضور جی کی سیمونز به‌عنوان بازیگر مهمان در قسمت جدید فصل هفتم سریال brooklyn nine-nine

شبکه NBC با انتشار ویدیو و تصویری از حضور جی کی سیمونز به‌عنوان بازیگر مهمان در قسمت جدید فصل هفتم سریال Brooklyn Nine-Nine خبر داده است.

شبکه NBC با انتشار ویدیو و تصویری از حضور جی کی سیمونز به عنوان بازیگر مهمان در قسمت جدید فصل هفتم سریال Brooklyn Nine-Nine خبر داده است.مقاله های مرتبطمدتی می شود که پخش فصل هفتم سریال Brooklyn Nine-Nine (بروکلین ناین-ناین) از شبکه NBC آغاز شده و تاکنون ۸ قسمت از فصل هفتم این سریال کمدی از شبکه NBC منتشر شده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، در قسمت نهم فصل هفتم این سریال سیتکام قرار است شاهد حضور یک بازیگر مهمان و برنده جایزه اسکار باشیم. EW با انتشار ویدیو و تصویری اعلام کرد که جی کی سیمونز، بازیگر برنده جایزه اسکار برای فیلم Whiplash (ویپلش)، قرار است به عنوان بازیگر نقش مهمان در قسمت نهم فصل هفتم سریال Brooklyn Nine-Nine حضور داشته باشد. این قسمت Dillman (دلمن) نام دارد و قرار است روز پنج شنبه، ۲۶ مارس (بامداد روز جمعه، ۸ فروردین به وقت تهران) از شبکه NBC منتشر شود که شما در ادامه می توانید تصویر حضور سیمونز در این قسمت را مشاهده کنید:پس از انجام یک شوخی و خرابکاری بزرگ در قسمت جدید فصل هفتم سریال Brooklyn Nine-Nine، حال جیک پرالتا و کاپیتان هولت یکدیگر را به چالش Whodunnit دعوت می کنند که در طی آن یک شخص دیگر و خارج از اداره پلیس باید این موضوع و یافتن مقصر این حادثه را پیدا کند و هولت نیز کارآگاه دلمن، دوست قدیمی خود در زمان کالج پلیس و بهترین کارآگاهی که او می شناسد، را برای حل این پرونده و کمک کردن به وی، به اداره بروکلین ناین-ناین دعوت می کند که سیمونز نقش این شخصیت را بر عهده دارد. شما در ادامه می توانید ویدیوی ورود جی کی سیمونز در قسمت نهم فصل هفتم سریال Brooklyn Nine-Nine را مشاهده کنید:دانلود از آپاراتاندی سمبرگ در نقش جیک پرالتا، تری کروس در نقش تری جفردز، ملیسا فومرو در نقش ایمی سانتیاگو، استفانی بیاتریز در نقش رزا دیاز، جو لو ترالیو در نقش چارلز بویل، آندره بروگر در نقش کاپیتان ریموند هولت، درک بلاکر در نقش مایکل هیچکاک و جوئل مک کینن میلر در نقش نرم اسکالی، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل هفتم سریال Brooklyn Nine-Nine حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. علاوه بر سیمونز، طی این سال ها شاهد حضور بازیگران مهمان دیگری چون لین-منوئل میرندا در نقش برادر ایمی، کریگ رابینسون در نقش داگ جودی، جیم رش، نیکول بایر و شان آستین، نیز بوده ایم.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " حضور جی کی سیمونز به‌عنوان بازیگر مهمان در قسمت جدید فصل هفتم سریال brooklyn nine-nine از منبع زومجی. "

اخبار گوناگون

× ×