روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " نیکیتا پرل والیگوا، بازیگر فیلم queen of katwe درگذشت از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ منتشر شد.

نیکیتا پرل والیگوا، بازیگر فیلم queen of katwe درگذشت

نیکیتا پرل والیگوا، بازیگر فیلم «ملکه‌ی کاتوه» در سن ۱۵ سالگی در اثر تومور مغزی درگذشت.

نیکیتا پرل والیگوا، بازیگر فیلم «ملکه ی کاتوه» در سن ۱۵ سالگی در اثر تومور مغزی درگذشت.مطابقِ تازه ترین اخبار سینما و تلویزیون، نیکیتا پرل والیگوا، بازیگر فیلم Queen of Katwe (ملکه ی کاتوه)، در سن ۱۵ سالگی درگذشت. براساس اعلام رسانه های کشور اوگاندا، والیگوا در اثر تومور مغزی فوت کرده است. این بازیگر کم سن وسال در سال ۲۰۱۶ به تومور مغزی مبتلا شد و پس از معالجات بهبودی خود را به دست آورد، اما این پایان ماجرا نبود و در سال ۲۰۱۹ تومور دیگری در سرش ظاهر شد. نیکیتا پرل والیگوا بیشتر به خاطر ایفای نقش در فیلم بیوگرافی درام «ملکه ی کاتوه» شرکت دیزنی شناخته می شود که در سال ۲۰۱۶ شاهد اکران آن بودیم.فیلم Queen of Katwe داستان واقعی فیونا موتسی را روایت می کند که یکی از موفق ترین شطرنج بازهای کشورش به حساب می آید و سه قهرمانی در مسابقات بانوان اوگاندا در کارنامه دارد. والیگوا در این فیلم در نقش گلوریا، دوست فیونا ظاهر می شود و او را با شطرنج و قوانینش آشنا می کند. والیگوا در فیلم «ملکه کاتوه» با بازیگران برجسته ای نظیر لوپیتا نیونگو، بازیگر فیلم های Us (ما)، Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای) و Black Panther (پلنگ سیاه) و دیوید اویلوو، بازیگر فیلم های Rise of the Planet of the Apes (ظهور سیاره میمون ها) و Jack Reacher (جک ریچر) هم بازی بود که به ترتیب نقش مادر فیونا و مربی شطرنج او را بازی کردند.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " نیکیتا پرل والیگوا، بازیگر فیلم queen of katwe درگذشت از منبع زومجی. "

اخبار گوناگون

× ×