روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • میکی ایشیکاوا و دزموند چیام به سریال the falcon and the winter soldier پیوستند

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " میکی ایشیکاوا و دزموند چیام به سریال the falcon and the winter soldier پیوستند از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ منتشر شد.

میکی ایشیکاوا و دزموند چیام به سریال the falcon and the winter soldier پیوستند

شبکه دیزنی پلاس از اضافه شدن دو بازیگر دیگر برای حضور در سریال The Falcon and the Winter Soldier خبر داده است.

شبکه دیزنی پلاس از اضافه شدن دو بازیگر دیگر برای حضور در سریال The Falcon and the Winter Soldier خبر داده است.مقاله های مرتبطاز ماه گذشته مراحل فیلمبرداری و تولید سریال The Falcon and the Winter Soldier (فالکون و وینتر سولجر) رسما آغاز و مدتی پیش نیز تصاویر رسمی از این سریال در نمایشگاه کامیک کان برزیل که با نام CCXP شناخته می شود، منتشر شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، دو بازیگر دیگر به جمع بازیگران این سریال اضافه شده اند. طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، میکی ایشیکاوا و دزموند چیام، دو بازیگر جدیدی هستند که به جمع بازیگران سریال The Falcon and the Winter Soldier اضافه شده اند، اما در حال حاضر اطلاعاتی از نقش این دو بازیگر دسترس نیست. ایشیکاوا بیشتر برای بازی در فصل دوم سریال The Terror (ترور) شناخته می شود و شاهد حضور چیام در آثاری چون سریال The Shannara Chronicles (رویدادنامه شانارا)، سریال Reef Break، سریال Now Apocalypse و فیلم Magic Camp (فیلم دیگر دیزنی پلاس که هنوز منتشر نشده است) بودیم.سباستین استن در نقش باکی بارنز (وینتر سولجر) و آنتونی مکی در نقش سم ویلسون (فالکون)، دنیل برول در نقش هلموت زیمو، امیلی ونکمپ در نقش شارون کارتر و وایت راسل در نقش جان واکر، دیگر بازیگرانی هستند که در سریال The Falcon and the Winter Soldier حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. دریک کولستاد که وظیفه نوشتن فیلمنامه هر سه قسمت فیلم John Wick (جان ویک) را بر عهده داشته، وظیفه نوشتن فیلمنامه و کاری اسکاگلند که پیش از این برای کارگردانی سریال The Handmaid's Tale (سرگذشت ندیمه) نامزد دریافت جایزه امی شده و جایزه بفتا را نیز برای آن دریافت کرده، کارگردانی هر ۶ قسمت سریال The Falcon and the Winter Soldier را بر عهده دارند. سریال The Falcon and the Winter Soldier در پاییز سال ۲۰۲۰ از سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر خواهد شد. علاوه بر این سریال، انیمیشن ?What If (چه می شود اگر؟)، سریال WandaVision (وانداویژن)، سریال Loki (لوکی)، سریال Hawkeye (هاوک آی)، سریال Moon Knight (شوالیه ی ماه)، سریال Ms. Marvel (خانم مارول) و سریال She Hulk (شی هالک)، دیگر سریال های مارول هستند که قرار است از سرویس استریم Disney Plus منتشر شوند.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " میکی ایشیکاوا و دزموند چیام به سریال the falcon and the winter soldier پیوستند از منبع زومجی. "

اخبار گوناگون

× ×