روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " پوستر جدید سریال ویچر سه شخصیت اصلی آن را نشان می‌دهد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ منتشر شد.

پوستر جدید سریال ویچر سه شخصیت اصلی آن را نشان می‌دهد

در فاصله تقریبا یک ماه مانده به آغاز پخش سریال ویچر، امروز پوستر جدیدی از آن منتشر شده که سه شخصیت اصلی سریال را نشان می‌دهد.

در فاصله تقریبا یک ماه مانده به آغاز پخش سریال ویچر، امروز پوستر جدیدی از آن منتشر شده که سه شخصیت اصلی سریال را نشان می دهد.یکی از سریال های موردانتظاری که به زودی از طریق نتفلیکس پخش خواهد شد، سریال ویچر (The Witcher) است که از سری بازی های ویدیویی و صد البته کتاب هایی با همین نام اقتباس شده است. در حالی که تقریبا یک ماه تا آغاز انتشار فصل اول این سریال باقی مانده، امروز پوستر جدیدی از آن منتشر شده است که سه شخصیت اصلی و مهم سریال یعنی گرالت، ینیفر و سیری را می توان در آن مشاهده کرد. هنری کویل در این سریال نقش گرالت را ایفا می کند و آنیا کالوترا و فریا الن هم به ترتیب بازیگران نقش ینیفر و سیری هستند. فصل اول سریال ویچر در تاریخ ۲۹ آذر از طریق نتفلیکس در دسترس خواهد بود و البته که چندی پیش این سرویس سریال را رسما برای فصل دوم هم تمدید کرد؛ اتفاقی که می تواند نشان از رضایت آن ها از این سریال و احتمالا کیفیت بالای مجموعه داشته باشد. همچنین چندی پیش تریلری هم از این سریال منتشر شد که در صورت تمایل می توانید بررسی جزییات آن را در زومجی بخوانید.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " پوستر جدید سریال ویچر سه شخصیت اصلی آن را نشان می‌دهد از منبع زومجی. "

اخبار گوناگون

× ×