روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " نوآ هاولی نویسنده و کارگردان فیلم بعدی star trek خواهد بود از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ منتشر شد.

نوآ هاولی نویسنده و کارگردان فیلم بعدی star trek خواهد بود

طبق جدید‌ترین اخبار منتشر‌شده، وظیفه نویسندگی و کارگردانی فیلم بعدی Star Trek به نوا هاولی واگذار شده است.

طبق جدید ترین اخبار منتشر شده، وظیفه نویسندگی و کارگردانی فیلم بعدی Star Trek به نوا هاولی واگذار شده است.نوا هاولی، خالق سریال های Fargo و Legion، قرار است کارگردانی و نویسندگی فیلم بعدی پیشتازان فضا (Star Trek) را برعهده داشته باشد. همچنین اعلام شده که هرچند هنوز اطلاعاتی از داستان این فیلم در دست نیست ولی در آن شاهد ایفای نقش بازیگرانی چون کریس پاین، کارل اوربان، زوئی سالدانا و زاکاری کوئینتو خواهیم بود. به علاوه شرکت Bad Robot که متعلق به جی.جی آبرامز است یکی از تهیه کننده های این فیلم خواهد بود و خود نوا هاولی هم از طریق شرکت 26 Keys یکی دیگر از تهیه کننده های این فیلم به حساب می آید. این قسمت از Star Trek چهارمین فیلم در دنیای سینمایی آن خواهد بود و در نظر داشته باشید که این فیلم، با اثر دیگری که توسط پارامونت ساخته می شود و کوئنتین تارانتینو وظیفه تهیه کنندگی و مارک ال.اسمیت هم وظیفه نویسندگی آن را برعهده دارند، متفاوت است. چهارمین فیلم قرار بود سال گذشته اکران شود و اس.جی کلارکسون به عنوان کارگردان آن در نظر گرفته شده بود و کریس همسورث هم قرار بود برای ایفای نقش پدر کریس پاین در آن فیلم حضور داشته باشد. با این حال به دلیل نهایی نشدن توافق ها و قرارداد ها، در نهایت آن پروژه ساخته نشد. اولین تجربه کارگردانی نوا هاولی برای یک فیلم بلند به Lucy in the Sky مربوط می شود که در جریان فستیوال فیلم تورنتو نمایش داده شد و بازیگرانی چون ناتالی پورتمن و جان هم در آن ایفای نقش کرده بودند. باید منتظر ماند و دید که این کارگردان در نهایت تا چه حد با فیلم بعدی پیشتازان فضا موفق خواهد بود.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " نوآ هاولی نویسنده و کارگردان فیلم بعدی star trek خواهد بود از منبع زومجی. "

اخبار گوناگون

× ×