روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " تعداد زیادی از حساب های کاربری دیزنی پلاس هک شدند از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ منتشر شد.

تعداد زیادی از حساب های کاربری دیزنی پلاس هک شدند

به‌تازگی مشخص شده که تعداد بسیار زیادی از حساب کاربری‌های سرویس دیزنی پلاس هک شده است و با قیمت ۱۰ دلار به‌فروش می‌رسد.

به تازگی مشخص شده که تعداد بسیار زیادی از حساب کاربری های سرویس دیزنی پلاس هک شده است و با قیمت ۱۰ دلار به فروش می رسد.چندی پیش بود که سرویس استریم دیزنی (Disney) با نام دیزنی پلاس منتشر شد. کاربران با خرید اشتراک این سرویس می توانند به برنامه های تلویزیونی و سریال و فیلم های متعددی دسترسی پیدا کنند که از میان آن می توان به آرشیو فیلم و سریال های مارول اشاره کرد.طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مشخص شده است که هزاران حساب کاربری دیزنی پلاس کاربران هک شده است و به قیمت ۱۰ دلار به فروش می رسد. ازاین رو کاربرانی که حساب کاربری دیزنی پلاس خریداری کرده اند، باید رمز حساب کاربری خود را تغییر دهند. متاسفانه هنوز ویژگی تاییدیه دو مرحله ای به سرویس استریم دیزنی پلاس اضافه نشده است. باتوجه به این خبر و هک شدن تعداد بسیار زیادی از حساب های کاربری، انتظار می رود دیزنی طی هفته های آینده، تاییدیه دو مرحله ای را به سرویس استریم خود اضافه کند.از دیگر اخبار حول سرویس دیزنی پلاس هم می توان به عبور مشترکین این سرویس از مرز ۱۰ میلیون کاربر اشاره کرد. البته این رقم تنها برای روز اول فعالیت دیزنی پلاس است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " تعداد زیادی از حساب های کاربری دیزنی پلاس هک شدند از منبع زومجی. "

اخبار گوناگون

× ×