روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " ویدیو جدید فیلم knives out ما را با رنسام ترومبی آشنا می‌کند از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ منتشر شد.

ویدیو جدید فیلم knives out ما را با رنسام ترومبی آشنا می‌کند

ویدیوی جدیدی از فیلم Knives Out منتشر شده که در آن با شخصیت رنسام ترومبی با بازی کریس ایوانز ملاقات می‌کنیم.

ویدیوی جدیدی از فیلم Knives Out منتشر شده که در آن با شخصیت رنسام ترومبی با بازی کریس ایوانز ملاقات می کنیم.در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ویدیوی جدیدی از فیلم Knives Out (چاقوها بیرون) منتشر شده است. در این ویدیو که شرکت لاینزگیت اخیرا آن را منتشر کرده، با رنسام ترومبی با بازی کریس ایوانز، آشنا می شویم که پسر لیندا ترومبی با بازی جیمی لی کرتیس و والت ترومبی با بازی مایکل شنون است و در این ویدیو او با کارآگاه الیوت با بازی کیت استنفیلد و کارآگاه بنوا بلنک با بازی دنیل کریگ، مواجه می شود که به دنبال بازجویی از او هستند، اما رنسام با شوخی و بی اعتنایی از آن طفره می رود. فیلم Knives Out داستان کارآگاهی را دنبال می کند که در حال بررسی قتلی است که خانواده شخص به قتل رسیده در مرکز این پرونده عجیب و غریب و بسیار مرموز قرار دارد. درواقع تمرکز فیلم روی قتل هارلان ترومبی است که حال تمامی اعضای خانواده او مضنون به قتلش هستند. شما در ادامه می توانید این ویدیو را تماشا کنید:دانلود از آپاراترایان جانسون، کارگردان فیلم هایی چون فیلم Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای)، فیلم Brick (آجر) و فیلم Looper (لوپر)، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته است. جانسون برای نوشتن فیلمنامه فیلم Knives Out از رمان های آگاتا کریستی الهام گرفته است. این فیلم اخیرا در جشنواره فیلم تورنتو نیز نمایش داده شد و توانسته تحسین و نظر مثبت منتقدان را جلب کند. دنیل کریگ، کریس ایوانز، جیمی لی کرتیس، مایکل شنون، کیت استنفیلد، آنا د آرماس، تونی کولت، کاترین لانگفورد، کریستوفر پلامر، دان جانسون و جیدن مارتل، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Knives Out حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند.فیلم Knives Out برای اکران در تاریخ ۲۷ نوامبر امسال (۶ آذر) برنامه ریزی شده است. پیش از این اولین تریلر این فیلم در ماه تیر امسال، دومین تریلر در ماه شهریور امسال و همچنین تریلر نهایی آن در اوایل این ماه منتشر شده بودند.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " ویدیو جدید فیلم knives out ما را با رنسام ترومبی آشنا می‌کند از منبع زومجی. "

اخبار گوناگون

× ×