روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • داریوش ارجمند و لیلا زارع به فیلم جدید بهروز شعیبی اضافه شدند

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " داریوش ارجمند و لیلا زارع به فیلم جدید بهروز شعیبی اضافه شدند از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ منتشر شد.

داریوش ارجمند و لیلا زارع به فیلم جدید بهروز شعیبی اضافه شدند

داریوش ارجمند و لیلا زارع به فیلم سینمایی «روز بلوا» با کارگردانی بهروز شعیبی اضافه شده‌اند.

داریوش ارجمند و لیلا زارع به فیلم سینمایی «روز بلوا» با کارگردانی بهروز شعیبی اضافه شده اند.فیلم سینمایی «روز بلوا» جدیدترین فیلم بهروز شعیبی خواهد بود. تهیه کننده این فیلم سینمایی محمدرضا تخت کشیان است. این فیلم سینمایی محصولی از سازمان رسانه ای اوج خواهد بود. بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران، داریوش ارجمند و لیلا زارع به این فیلم سینمایی اضافه شده اند. فیلمبرداری «روز بلوا» به زودی آغاز خواهد شد. فیلمنامه این فیلم ایرانی توسط مهران کاشانی با طرحی از بهروز شعیبی نوشته شده است. خلاصه داستان فیلم سینمایی «روز بلوا» به قرار زیر است:عماد استاد دانشگاهی خوشنام و یک چهره تلویزیونی مورد توجه است. او ناگهان توسط پلیس با اتهام هایی جدی مواجه می شود که خود و خانواده اش را در موقعیت پیچیده ای قرار می دهد.بهروز شعیبی پیش از «روز بلوا» فیلم های «دهلیز»، «سیانور» و «دارکوب» را ساخته است. داریوش ارجمند و لیلا زارع پیش از این در هیچکدام از فیلم های بهروز شعیبی بازی نکرده اند. داریوش ارجمند بازی در سینما را با فیلم سینمایی «ناخدا خورشید» آغاز کرد. این بازیگر تاکنون در فیلم هایی مانند «ناصرالدین شاه آکتور سینما»، «قاعده بازی»، «سگ کشی»، «راه آبی ابریشم» و «گزارش یک جشن» بازی کرده است. لیلا زارع، بازیگر فیلم سینمایی «روز بلوا» اولین فیلم بلند خود را با نام «ما همه خوبیم» در سال ۱۳۸۳ بازی کرد. وی سابقه بازی را در فیلم هایی مانند «پستچی سه بار در نمی زند»، «سوپراستار»، «شیفت شب»، «امتحان نهایی» و «آذر» دارد.نظر شما کاربران زومجی درباره همکاری داریوش ارجمند و لیلا زارع با بهروز شعیبی چیست؟

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " داریوش ارجمند و لیلا زارع به فیلم جدید بهروز شعیبی اضافه شدند از منبع زومجی. "

اخبار گوناگون

× ×