روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " فیلم در سکوت با بازی فاطمه معتمد آریا اکران خواهد شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ منتشر شد.

فیلم در سکوت با بازی فاطمه معتمد آریا اکران خواهد شد

فیلم «در سکوت»، ساخته ژرژ هاشم زاده که محصول سال ۱۳۹۴ است بالاخره در گروه هنر و تجربه اکران خواهد شد.

فیلم «در سکوت»، ساخته ژرژ هاشم زاده که محصول سال ۱۳۹۴ است بالاخره در گروه هنر و تجربه اکران خواهد شد.ژرژ هاشم زاده یکی از اهالی سینمای ایران است. وی مدت ها به عنوان دستیار کارگردان با افرادی مانند ابوالحسن داوودی، همایون اسعدیان و ایرج طهماسب همکاری کرده است. هاشم زاده اولین فیلم سینمایی خود را با نام «در سکوت» در سال ۱۳۹۴ جلوی دوربین برد. این فیلم ایرانی داستان زنی است که پس از بازگشت به ایران، برای دیدن دخترش تلاش می کند. بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران، فیلم سینمایی «در سکوت» قرار است در گروه هنر و تجربه روی پرده برود. ژرژ هاشم زاده، در مصاحبه ای درباره فیلم «در سکوت» به شرح زیر صحبت کرده است:طبیعتا فیلم نامه این اثر از ویژگی هایی برخوردار بوده است که افرادی چون فاطمه معتمدآریا و سعید پورصمیمی تصمیم گرفته‎اند در آن به ایفای نقش بپردازند و سعی من هم این بود که فیلمی آبرومند و باکیفیت بسازم.فیلم سینمایی «در سکوت» به کارگردانی و نویسندگی ژرژ هاشم زاده و تهیه کنندگی سعید ملکان با نقش آفرینی سعید پورصمیمی، فاطمه معتمدآریا، ویشکا آسایش، پانته آ پناهی‎ها و احترام السادات برومند ساخته شده است. ژرژ هاشم زاده کار سینمایی خود را با دستیاری کارگردان در فیلم «تا غروب»، ساخته جعفر والی محصول ۱۳۶۷ آغاز کرد. وی پس از آن در پروژه های مختلفی مانند «ستاره الماس»، «زندگی»، «آخر بازی»، «زیر درخت هلو» و «من زمین را دوست دارم» تحت عنوان های مختلفی فعالیت کرده است.سعید پورصمیمی، بازیگر فیلم «در سکوت» بازی در سینما را از سال ۱۳۶۵ با فیلم سینمایی «ناخدا خورشید»، ساخته ناصر تقوایی آغاز کرد. او پس از آن در فیلم هایی مانند «دلشدگان»، «چهره»، «سرزمین خورشید»، «یه حبه قند» و «دوزیست» بازی کرده است. فاطمه معتمدآریا نیز یکی از بازیگران «در سکوت» است. معتمدآریا که مدتی پیش با فیلم «بنفشه آفریقایی» در جشنواره فجر حاضر بود، برای اولین بار در فیلم سینمایی «جدال» محصول ۱۳۶۴ جلوی دوربین رفت. این بازیگر سابقه بازی را در فیلم هایی مانند «ناصرالدین شاه آکتور سینما»، «مسافران»، «زیر درخت هلو»، «مرد آفتابی» و «آباجان» دارد. ویشکا آسایش، دیگر بازیگر فیلم سینمایی «در سکوت» با بازی در «ساحره» محصول ۱۳۷۶ به سینما وارد شد و پس از آن در فیلم هایی مانند «برف روی کاج ها»، «سیزده»، «من دیه گو مارادونا هستم»، «شیرین» و «دراکولا» نقش آفرینی کرده است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " فیلم در سکوت با بازی فاطمه معتمد آریا اکران خواهد شد از منبع زومجی. "

اخبار گوناگون

× ×