روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: تالاب
امتیاز: 5 5

خبر " تصویری از نسرین مقانلو در بیمارستان از منبع تالاب " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ منتشر شد.

تصویری از نسرین مقانلو در بیمارستان

عکس نسرین مقانلو در بیمارستان انتشار عکس نسرین مقانلو در بیمارستان و گذاشتن متنی جالب در زیر این عکس شما عزیزان را برای دیدین این تصویر دعوت می نماییم با ما در سایت تالاب باشید بابهترین ها    نسرین مقانلو با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:    “همین الان بعد از چند روز […] نوشته تصویری از نسرین مقانلو در بیمارستان اولین بار در تالاب. پدیدار شد.

انتشار عکس نسرین مقانلو در بیمارستان و گذاشتن متنی جالب در زیر این عکس شما عزیزان را برای دیدین این تصویر دعوت می نماییم با ما در سایت تالاب باشید بابهترین ها نسرین مقانلو با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت: “همین الان بعد از چند روز کار احساس بی حالی عجیبی داشتم و دیگر امشب تحملم تمام شد ،فکر کنم حسابی افتادم و با تب شدید، مهمان بیمارستان شدم،و کلی چرک خوش کن و ویتامین در سرمم نوش جان کردم تا صبح اینجا میهمانم ،بلکه دوباره صبح سر حال شروع به کار کنم.مراقب سلامتی و استراحتتون باشید عزیزان شب خوش.”اینستاگرام نسرین مقانلونسرین مقانلوزندگی را به بیداری بگذرانیمکه سالها به اجبار خواهیم خفت..عکس :معین باقریسریال”دلپویای عزیزم پسر خوب و هنرمند تولدت مبارکهمانند فرزندانم برایم عزیزی،و برایت در کنار مادر و خواهر نازنینت، شادی ،سلامتی و موفقیتهای پی در پی ،و از ته دل خندیدنت را از خداوند بزرگ آرزو دارم.و تبریک به چنین مادر نازنینی که فرزندی چون تو و خواهر نازنینت را به این دنیا آورد.همیشه قدر دان مادر نازنینت باش.پسرم زاد روزت مبارکدر این اوضاع کمبود ماسک و گرانی،و در دسترس نبودن طرح بدی نیست.حتی میتوانی در سخترین شرایطو به هم ریختگی روحی شیک باشی.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " تصویری از نسرین مقانلو در بیمارستان از منبع تالاب. "

 

اخبار گوناگون

× ×