روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: تالاب
امتیاز: 5 5

خبر " تصویری جالب از سفر دونالد ترامپ به ایران از منبع تالاب " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ منتشر شد.

تصویری جالب از سفر دونالد ترامپ به ایران

ماجرای ورود ترامپ به ایران به صورت تصویری سفر دونالد ترامپ به ایران : دونالد ترامپ به عنوان ریئس جمهور آمریکا و یکی از منفور ترین ریئس جمهورهای امریکا میباشد که در دوران جوانی سفری به ایران داشته است. انتخابات آمریکا با نتیجه پیروزی دونالد ترامپ بر هیلاری کلینتون به پایان رسید و ترامپ به […] نوشته تصویری جالب از سفر دونالد ترامپ به ایران اولین بار در تالاب. پدیدار شد.

سفر دونالد ترامپ به ایران : دونالد ترامپ به عنوان ریئس جمهور آمریکا و یکی از منفور ترین ریئس جمهورهای امریکا میباشد که در دوران جوانی سفری به ایران داشته است.انتخابات آمریکا با نتیجه پیروزی دونالد ترامپ بر هیلاری کلینتونبه پایان رسید و ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا انتخاب شد .به تازگی تصویری در فضای مجازی دست به دست می شود و همراه آن نوشته می شود، رئیس جمهور آمریکا در دهه 40 به ایران سفری داشته است.سفر دونالد ترامپ به ایرانحال آنکه این عکس مربوط به حضور ترامپ در یک مسابقه بوکس در سال 1988 در آتلانتیک آمریکا است.میلیاردر مشهور آمریکایی که حالا رئیس جمهور آمریکا شده است در جوانی برج ساز و بازیگر مطرحی در آمریکا بود، شاید به واسطه شغل آن زمان خود به نقاط مختلف جهان هم سفر کرده باشد اما تصویر بالا ایران نیست.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " تصویری جالب از سفر دونالد ترامپ به ایران از منبع تالاب. "

 

اخبار گوناگون

× ×