روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: تالاب
امتیاز: 5 5

خبر " الهام حمیدی در حال خرید سیسمونی با مادرش (عکس) از منبع تالاب " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ منتشر شد.

الهام حمیدی در حال خرید سیسمونی با مادرش (عکس)

الهام حمیدی در حال خرید سیسمونی بازیگر زن الهام حمیدی کـه مدتیست ازدواج نموده با انتشار عکس هایي الهام حمیدی در حال خرید سیسمونی با مادرش و بارداری خود پرده برداشت. تالاب: الهام حمیدی بازیگر و مدل کشورمان کـه بـه تازگی از وی یک تیزر تبلیغاتی در حال پخش می باشد خبر های از بارداری […] نوشته الهام حمیدی در حال خرید سیسمونی با مادرش (عکس) اولین بار در تالاب. پدیدار شد.

بازیگر زن الهام حمیدی کـه مدتیست ازدواج نموده با انتشار عکس هایی الهام حمیدی در حال خرید سیسمونی با مادرش و بارداری خود پرده برداشت.تالاب: الهام حمیدی بازیگر و مدل کشورمان کـه بـه تازگی از وی یک تیزر تبلیغاتی در حال پخش می باشد خبر های از بارداری وی منتشر شده و هنوز وی این خبرها را تائید و یا تکذیب نکرده اسـت.الهام حمیدی بازیگر معروف کشورمان کـه درسال ۹۷ برای دومین بار ازدواج کرده اسـت بـه نظر می رسد روزهای بارداری را سپری میکند و خودرا برای مادر شدن و تجربه جدید در زندگی اش آماده میکند.بـه تازگی تصویری از وی درکنار مادرش منتشر شده و بـه نظر میرسد وی باردار باشد.در ادامه عکس های از ژست های بارداری الهام حمیدی را در نیک صالحی مشاهده کنید.حتما بخوانید: بیوگرافی الهام حمیدی و همسرش + زندگی شخصی الهام حمیدیعکسی از الهام حمیدی بازیگر سرشناس کشورمان با مادرش در حال خرید سیسمونی کـه نشان از بارداری او می دهد منتشر شده اسـت.بارداری الهام حمیدیژست بارداری الهام حمیدیالهام حمیدی در سن کم ازدواج کرده و چند سال با همسرش زیر یک سقف زندگی کردند اما نتوانستند ادامه دهند و جدا شدند.وی برای بار دوم در ۱۳ بهمن ۹۷ با متن زیر خبر ازدواج خودرا رسانه ای کرده بود: ای در دل من، میل و تمنا، همه ی تو! وَندَر سر من، مایه ی سودا، همه ی تو!هر چند بـه روزگار در می نگرم امروز همه ی تویی و فردا همه ی تو … بارداری الهام حمیدیالهام حمیدی و مادرش در کنار همسرش علیرضاالهام حمیدی تحصیلاتش را در رشته حسابداری در دانشگاه آزاد رودهن بـه اتمام رسانده و از همین دانشگاه لیسانس گرفته اسـت.وی از سال ۷۸ کار هنری را آغاز کرده و کلاس های آزاد بازیگری را گذرانده اسـت.او یک ترم بـه کلاس های بازیگری رفته اسـت ودر همان کلاسها بود کـه برای بازی در “آوایی در گلستان” رامین لباسچی انتخاب شد.او درسال ۱۳۸۰ با حضور در فیلم “دنیا” بـه کارگردانی منوچهر مصیری اولین کار سینمایی خودرا تجربه کرد.وی با سریال مسافری از هند بـه اوج شهرت رسیده اسـت.زندگی الهام حمیدی با همسرشالهام حمیدی درسال ۱۳۸۵ در سریال زیر تیغ بـه کارگردانی محمدرضا هنرمند در نقش مریم بازی کرد.این سریال، در جشنوارهٔ تولیدات تلویزیونی رم شرکت کرد کـه از پنج جایزهٔ جشنواره، دو جایزه را بـه خود اختصاص داد.وی در گفت و گو ای عنوان کرده بود کـه پدرم بازنشسته و مادرم خانه دار اسـت.من درخانواده ای رشد یافتم کـه مهر و محبت در ان موج می زد.روابط پدر و مادرم، خیلی دوستانه بودو انها عاشقانه زندگی کردند و همیشه بـه ما آرامش انتقال دادند. خانواده ای کـه همیشه نظم در ان حرف اول را می زد…آدرس اینستاگرام الهام حمیدیالهام حمیدی بازیگر محبوب کشورمان بیش از 1.5 میلیون فالوور دارد.https://www.instagram.com/elhamhamidiiii

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " الهام حمیدی در حال خرید سیسمونی با مادرش (عکس) از منبع تالاب. "

 

اخبار گوناگون

× ×