روی خط خبر

موضوع: بیوگرافی منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

خبر " بیوگرافی سعید واسعی و فعالیت های ورزشی آن (+ تصاویر) از منبع سرپوش " با موضوع biography-بیوگرافی در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ منتشر شد.

بیوگرافی سعید واسعی و فعالیت های ورزشی آن (+ تصاویر)

 سعید واسعی سعید واسعی بازیکن فوتبال اهل ایران است. سعید واسعی فوتبال را در تیم های پایه محلات پنجتن و در تیم جوادالائمه شروع کرد.

سعید واسعیسعید واسعی بازیکن فوتبال اهل ایران است. سعید واسعی فوتبال را در تیم های پایه محلات پنجتن و در تیم جوادالائمه شروع کرد.چکیده ای از بیوگرافی سعید واسعینام: سعید واسعیتاریخ تولد: دوشنبه ۲۸ آذر ۱۳۷۳محل تولد: مشهدملیت: ایرانپست بازی: هافبکقد: ۱٫۸۳ متربیوگرافی سعید واسعیسعید واسعی (زادهٔ ۲۸ آذر ۱۳۷۳) بازیکن فوتبال اهل ایران است. سعید واسعی در مشهد متولد شد. قد او ۱۸۳ سانتی متر می باشد. سعید واسعی به عنوان هافبک برای تیم خود بازی می کند و از پای راست خود به خوبی بهره می گیرد.سعید واسعی بازیکن فوتبالفعالیت های ورزشی سعید واسعیسعید واسعی فوتبال را در تیم های پایه محلات پنجتن و در تیم جوادالائمه اغاز کرد. پدر و مادرش اصالتا اهل شهرستان غلامان از توابع بجنورد مرکز استان خراسان شمالی می باشند. رده نوجوانانش را در سال ۲۰۰۶ برای سه فصل در تیم سایپا گذراند و بعد با علاقه خود در سال ۲۰۱۰ به مدت سه سال به تیم غدیر خراسان پیوست. از تیم جوانان غدیر که هدایتش را مجید رضائیان به عهده داشت و زیر نظر این مربی و با کمک این مربی که جزو برترین مربی های پایه کشور هم هست به موفقیت های زیادی دست یافت. سعید واسعی در تیم غدیر خراسان مدتی به عنوان مربی بازیکن مشغول کار بود و از جمله بازیکنان خوب تیم غدیر بود.سعید واسعی فوتبالیستسعید واسعی به تیم ملی دانش آموزی دعوت و به مسابقات آسیایی هم رفت و بعد از آن در سال ۲۰۱۳ برای یک فصل به تیم امید های صنعت مشهد پیوست. سعید واسعی در ادامه راه فوتبالیش در سال ۲۰۱۴ به مدت نیم فصل به تیم مس کرمان پیوست و بعد از آن در سال ۲۰۱۴ به بازه زمانی دو فصل به تیم سیاه جامگان رفت و پس از درخشش در سال ۲۰۱۶ راهی بادران تهران شد.تصاویر اینستاگرام سعید واسعیسعید واسعی، در ادامه عملکرد خوبش در سال ۲۰۱۸ قراردادی دو ساله با پیکان امضا کرد و در آنجا هم به قدری خوب بود که توسط ویلموتس به اردوی تیم ملی دعوت شد و شماره ۱۰ تیم ملی را هم بر تن کرد. سعید واسعی در فصل ۲۰۱۸ شماره ۱۰ تیم پیکان را برتن دارد و جزو نفرات فیکس تیم حسین فرکی هم هست.عکس سعید واسعیسعید واسعیسعید واسعی هافبک هجومیگردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه biography-بیوگرافی، نشر خبر " بیوگرافی سعید واسعی و فعالیت های ورزشی آن (+ تصاویر) از منبع سرپوش. "

 

اخبار گوناگون

× ×