روی خط خبر

موضوع: بیوگرافی منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

خبر " بیوگرافی ایمان سلیمی، بازیکن فوتبال ایرانی (+تصاویر) از منبع سرپوش " با موضوع biography-بیوگرافی در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ منتشر شد.

بیوگرافی ایمان سلیمی، بازیکن فوتبال ایرانی (+تصاویر)

ایمان سلیمی فوتبالیست ایرانی  ایمان سلیمی بعد از اتمام قراردادش با تیم پارس جنوبی جم قصد رفتن به اروپا را داشت ولی توافقی انجام نشد و به ایران بازگشت

ایمان سلیمی فوتبالیست ایرانی ایمان سلیمی بعد از اتمام قراردادش با تیم پارس جنوبی جم قصد رفتن به اروپا را داشت ولی توافقی انجام نشد و به ایران بازگشت و راهی شهر تبریز شد.چکیده ای از بیوگرافی ایمان سلیمینام: ایمان سلیمیملیت: ایرانیتاریخ تولد: ۱۲ خرداد ماه سال ۱۳۷۵محل تولد: بندرعباسقد: ۱٫۸۷ مترپست: مدافع میانیبیوگرافی ایمان سلیمیایمان سلیمی در ۱۲ خردادماه سال ۱۳۷۵ در بندرعباس متولد شد. ایمان سلیمی بازیکن فوتبال ایرانی است که در پست مدافع وسط برای تیم باشگاه فوتبال تراکتور تبریز در لیگ برتر فوتبال ایران بازی می کند.بازی ایمان سلیمی در تیم تراکتور تبریزفعالیت های ورزشی ایمان سلیمی- ایمان سلیمی در تیم ملی فوتبال نوجوانان و جوانان و تیم امید ایران بازی کرده است.ایمان سلیمی در تیم ملی فوتبال نوجوانان و جوانان بازی کرده است- ایمان سلیمی در فصل ۹۷_ ۹۸ لیگ برتر ایران به تیم تراکتورسازی پیوست.- ایمان سلیمی بازی های خوبی را برای تیم فوتبال پارس جنوبی جم ارائه کرد و همین درخشش سلیمی سبب شد تا تیمهای زیادی خواهان به خدمت گرفتن وی شوند.- ایمان سلیمی در خرداد سال ۹۶ با تیم پارس جنوبی جم قرارداد داشت. بعد از اتمام قراردادش با تیم پارس جنوبی جم قصد رفتن به اروپا را داشت ولی توافقی انجام نشد و به ایران بازگشت و راهی شهر تبریز شد. ایمان سلیمی سرانجام بعد از توافق با مسئولان باشگاه تراکتور قراردادش را در ۱۳ شهریور سال ۱۳۹۷ با این تیم به امضا رساند و به این ترتیب رسماً شاگرد جان توشاک، سرمربی تراکتور تبریز شد.ایمان سلیمی بازیکن تیم پارس جنوبی جمبه گفته ایمان سلیمی او روی هر بازی تمرکز زیادی دارد و تمرین های متعددی انجام می دهد که در زمین حرکت اضافی نداشته باشد و با یک تصمیم اشتباه سبب نشود تیمش متضرر شود. او می گوید دوست ندارم به علت کارت گرفتن و محرومیت من باشگاهم متضرر شود و برای همین تابحال کارتی نگرفته ام.ایمان سلیمی در خصوص این که بخاطر کارت نگرفتن به او لقب فلیپ لام داده اند می گوید به من لقب فلیپ لام نداده اند و خواهش می کنم من را با او مقایسه نکنید به دلیل آن که لام یک اسطوره است و از بزرگان فوتبال دنیاست.تصاویری از ایمان سلیمیعکس اینستاگرام ایمان سلیمیتصاویر ایمان سلیمیگردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه biography-بیوگرافی، نشر خبر " بیوگرافی ایمان سلیمی، بازیکن فوتبال ایرانی (+تصاویر) از منبع سرپوش. "

 

اخبار گوناگون

× ×