روی خط خبر

موضوع: بازیگران ایرانی منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

خبر " اولین مصاحبه بهروز بقایی پس از بهبودی کرونا از منبع سرپوش " با موضوع irani-بازیگران ایرانی در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ منتشر شد.

اولین مصاحبه بهروز بقایی پس از بهبودی کرونا

بهروز بقایی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون علاوه بر بازی های به یاد ماندنی خود، دستی هم در نگارش شعر دارد. او علاوه بر ترانه هایی عاشقانه، شعرهای زیادی برای حاشیه نشین ها سروده یا مثلا بهیاران بیمارستان که با روپوش های کرم قهوه ای شان، آن ها را زحمت کش ترین قشر جامعه می داند. شعرهایی که در عین لطافت شان، پس زمینه های اجتماعی دارند. ولی همه این شعرها سال ها قبل سروده شده اند و او می گوید مدتی است که شعر تازه ای نگفته است.بهروز بقایی که اوایل امسال به ویروس کرونا (corona) مبتلا شده بود، می گوید حالش خوب است و در خانه به سر می برد.این هنرمند در گپ و گفت کوتاهی با ایسنا درباره حال و احوال این روزهای خود گفت:خوشبختانه حالم خوب است ولی فعلا کاری نمی کنم و در خانه قرنطینه ام.او که سال ها پیش شعرهای زیادی سروده بود، ادامه داد :مدتی است که شعر تازه ای نگفته ام. فعلا از کار بیکار شده ایم و خانه نشین هستیم، تا ببینیم بعدا چه خواهد شد.بهروز بقایی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون علاوه بر بازی های به یاد ماندنی خود، دستی هم در نگارش شعر دارد. او علاوه بر ترانه هایی عاشقانه، شعرهای زیادی برای حاشیه نشین ها سروده یا مثلا بهیاران بیمارستان که با روپوش های کرم قهوه ای شان، آن ها را زحمت کش ترین قشر جامعه می داند. شعرهایی که در عین لطافت شان، پس زمینه های اجتماعی دارند. ولی همه این شعرها سال ها قبل سروده شده اند و او می گوید مدتی است که شعر تازه ای نگفته است.او سال ها پیش در گفت وگویی که ایسنا به مناسبت بزرگداشتش در جشنواره تئاتر فجر با او داشت، گفت:شعرهایم را برای گل هایم نمی خوانم، چون تلخ هستند و گل ها دردشان می آید.بهروز بقایی با بازی در نمایش هایی مانند« یک دقیقه سکوت» و« تنها راه ممکن»،« قرمز و دیگران» به کارگردانی محمد یعقوبی،« ایوانف» کار اکبر زنجان پور،« هاملت با سالاد فصل» کار هادی مرزبان و مجموعه های« دنیای شیرین دریا»،« همسران»،« خانه سبز»،« سرزمین سبز» به کارگردانی بیژن بیرنگ و مسعود رسام و ... برای تماشاگران تئاتر و تلویزیون شناخته شده است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه irani-بازیگران ایرانی، نشر خبر " اولین مصاحبه بهروز بقایی پس از بهبودی کرونا از منبع سرپوش. "

 

اخبار گوناگون

× ×