روی خط خبر

موضوع: بازیگران ایرانی منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

خبر " گلچینی از بهترین نقاشی‌ها با موضوع هفته جهانی کارگران از منبع سرپوش " با موضوع irani-بازیگران ایرانی در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ منتشر شد.

گلچینی از بهترین نقاشی‌ها با موضوع هفته جهانی کارگران

تعدادی از آثار نقاشان بزرگ با موضوع کارگر در این گزارش گردآوری شده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران،  همواره مسائل اجتماعی و مشاغل سخت جزو سوژه های هنرمندان برای پرداخت بوده و هست.

تعدادی از آثار نقاشان بزرگ با موضوع کارگر در این گزارش گردآوری شده است.به گزارش باشگاه خبرنگاران، همواره مسائل اجتماعی و مشاغل سخت جزو سوژه های هنرمندان برای پرداخت بوده و هست.بسیاری از نقاشان رئالیسم با آثار خود روایت گر یک جریان، یک کمبود و یا یک خواسته در جامعه بوده اند.هفته جهانی کارگر بهانه ای شد تا گلچینی از بهترین نقاشی های هنرمندان جهان را با موضوع کارگران و نمایش مشقت آنها در بخش های مختلف کارگری گردآوری و تماشا کنیم.سبک این آثار رئال است که در ادامه می توانید تصاویر آنها را ملاحظه کنید. اثر لوئیس هاین/ کودک نخ ریس در کارخانه کتان اثر تام رابرتز/ چیدن پشم قوچ ها اثر ژان فرانسوا میله/ خوشه چینان اثر تینا مودوتی/ آرمیدن دستان بر ابزار کار اثر ماکس لیبرمن/ انبار کتان در لارِن اثر ایلیا رپین / کرجی کشان رود ولگا اثر لوئیس هاین/ مکانیک نیروگاه روی پمپ بخار کار می کند

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه irani-بازیگران ایرانی، نشر خبر " گلچینی از بهترین نقاشی‌ها با موضوع هفته جهانی کارگران از منبع سرپوش. "

 

اخبار گوناگون

× ×