روی خط خبر

موضوع: بازیگران ایرانی منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

خبر " چالش شعرخوانی هنرپیشه انگلیسی با «حافظ» از منبع سرپوش " با موضوع irani-بازیگران ایرانی در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۲ منتشر شد.

چالش شعرخوانی هنرپیشه انگلیسی با «حافظ»

«امیلیا کلارک» ـ هنرپیشه انگلیسی ـ با انتشار ویدیویی در صفحه اینستاگرام خود ابیاتی از شعر منسوب به « حافظ» را خواند.به گزارش ایسنا، «امیلیا کلارک» با انتشار ویدویویی اعلام کرد در دورانی که به دلیل شیوع ویروس «کرونا» در قرنطینه به سر می برده، اوقات خود را با شعرخوانی سپری کرده است.او با معرفی مجموعه شعری به نام «داروخانه شعر» بخشی از شعری با عنوان «تصویر درخشان من» را که به عنوان یکی از آثار «حافظ» در این کتاب به انتشار رسیده است، خواند.از آنجا که تایید اصالت اشعار فارسی منتشر شده به عنوان ترجمه، همواره با شک و تردید همراه بوده، شعر یا بیت های مشخصی را از حافظ به این عبارت ها نمی توان نسبت داد. در ادامه آنچه را که به عنوان اثری از «حافظ» در این ویدیو خوانده شد، می خوانید:«ای کاش می توانستم نور خیره کننده وجودت را زمانی که در تنهایی و تاریکی به سر می بری، به تو نشان دهم.» این هنرپیشه که پیش تر جراحی مغز را تجربه کرده بود، این شعر را به مردم، خیریه ها و افرادی که از جراحت مغزی نجات پیدا کرده اند، تقدیم کرد.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه irani-بازیگران ایرانی، نشر خبر " چالش شعرخوانی هنرپیشه انگلیسی با «حافظ» از منبع سرپوش. "

 

اخبار گوناگون

× ×