روی خط خبر

موضوع: بازیگران ایرانی منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

خبر " قطع پای «نیک کوردرو» هنرپیشه آمریکایی بخاطر کرونا! از منبع سرپوش " با موضوع irani-بازیگران ایرانی در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ منتشر شد.

قطع پای «نیک کوردرو» هنرپیشه آمریکایی بخاطر کرونا!

« نیک کوردرو» بازیگر سرشناس تئاتر برادوِی بخاطر مشکلات ناشی از بیماری کووید ۱۹ ناچار به قطع عضو شد.« نیک کوردرو» هنرپیشه آمریکایی بعد از تحمل ۱۸ روز در بخش مراقبت های ویژه، بابت التهابات ناشی از ویروس کرونا (corona) پای راست خود را از دست داد.آماندا کلوتز همسر این هنرمند در صفحه اینستاگرام (Instagram) خویش این خبر را اعلام کرد.پزشکان برای جلوگیری از لخته شدن خون در پای این هنرپیشه خون او را رقیق سازی کردند همین تجویز اشتباه منجر به خونریزی در روده های او شد و به ناچار پای بیمار را« آمپوته»( قطع) کردند.همسرش در ادامه نوشت:متأسفانه پزشکان برای جلوگیری از لخته شدن خون از رقیق کننده خون استفاده کردند که سبب فشار خون (Blood pressure) و خونریزی داخلی در روده هایش شد. بعد که رقیق سازی متوقف شد ، مجدد پای راست شروع به لخته شدن خون کرد و پزشکان ناگزیر به قطع کردن پایش شدند.کوردرو در تاریخ ۳۱ مارس( ۱۹ فروردین ماه) با مشکل تنفسی و تشخیص اولیه ذات الریه ، وارد بخش مراقبت های ویژه شد.بعد از دو آزمایش برای کووید ۱۹ که نتیجه منفی اعلام شد، آزمایش سوم مثبت شد. کم تر از دو هفته بعد، حال او وخیم و مجبور شد تحت عمل جراحی اضطراری قرار بگیرد.کوردرو برای نخستین بار در سال ۲۰۱۴ در نمایش« گلوله هایی بر فراز برادوی» در تئاتر برادوی ظاهر شد. او نامزدی« تونی»( اسکار تئاتر) را به عنوان « بهترین هنرپیشه نقش اصلی» در یک موزیکال برای بازی در نقش« چیچ» بدست آورد. او نیز در« پیشخدمت»،« داستان برانکس» و در تلویزیون نیز در مجموعه« خون های آبی» محصول شبکه CBS ایفای نقش کرده است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه irani-بازیگران ایرانی، نشر خبر " قطع پای «نیک کوردرو» هنرپیشه آمریکایی بخاطر کرونا! از منبع سرپوش. "

 

اخبار گوناگون

× ×