روی خط خبر

موضوع: بازیگران ایرانی منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

خبر " جورج اوگیلوی کارگردان «مد مکس» درگذشت از منبع سرپوش " با موضوع irani-بازیگران ایرانی در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ منتشر شد.

جورج اوگیلوی کارگردان «مد مکس» درگذشت

جورج اوگیلوی یکی از ۲ کارگردان« مد مکس» در ۸۹ سالگی درگذشت.جورج اوگلیوی استرالیایی که سومین فیلم مد مکس را با تیتر« مد مکس آن سوی تاندردوم» در کنار جورج میلر کارگردانی کرده بود و کارگردان راسل کرو در اولین نقش آفرینی اش در فیلم« عبور» بود، در کشور استرالیا از جهان رفته است. او ۸۹ سال داشت.در فیلم سال ۱۹۸۵« مد مکس آن سوی تاندردوم»، اوگلیوی بر کار کردن با بازیگران در دیالوگ ها و دراماتیزه کردن تمرکز کرد و میلر متمرکز بر سکانس های اکشن بود.او پیشتر در نمایش« مرگ فروشنده» ساخته کمپانی تئاتر نمرود با مل گیبسون ستاره« مد مکس» همکاری کرده بود.این کارگردان همچنین هدایتگر راسل کرو در نخستین فیلم سینمایی اش یعنی فیلم درام استرالیایی محصول سال ۱۹۹۰« عبور» بود. کرو آن موقع تنها ۲۶ سال داشت.راسل کرو در توییتر خود در یادبودی برای اوگلیوی نوشت:« یک معلم با استعداد در هنر، تئاتر و زندگی. بسیار افتخار می کنم که جورج را می شناختم. هنوز از چیزهایی که او به من آموخت در زندگی روزمره ام بهره می برم. این لحظه ای غم انگیز است.»

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه irani-بازیگران ایرانی، نشر خبر " جورج اوگیلوی کارگردان «مد مکس» درگذشت از منبع سرپوش. "

اخبار گوناگون

× ×