روی خط خبر

موضوع: بازیگران ایرانی منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

خبر " نیکیتا پرل والیگوا بازیگر ۱۵ ساله دیزنی درگذشت/ علت مرگ از منبع سرپوش " با موضوع irani-بازیگران ایرانی در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ منتشر شد.

نیکیتا پرل والیگوا بازیگر ۱۵ ساله دیزنی درگذشت/ علت مرگ

هنرپیشه آفریقایی فیلم« ملکه کاتوه» دیزنی در ۱۵ سالگی درگذشت.به گزارش سرنا به نقل از ورایتی، نیکیتا پرل والیگوا بازیگری که در فیلم زندگینامه ای دیزنی با عنوان« ملکه کاتوه» بازی کرده بود، برمبنای خبرهای روزنامه های اوگاندا در ۱۵ سالگی درگذشت.والیگوا سال ۲۰۱۶ به تومور مغزی مبتلا شده بود و با انجام معالجات سال بعد بنظر میرسید درمان شده باشد. با این حال سال ۲۰۱۹ یک غده دیگر در سرش یافته شد.میرا نیر کارگردان« ملکه کاتوه» تلاش هایی را سازماندهی کرد تا بتواند در طول تصویربرداری این فیلم به معالجات والیگوا کمک کند.در این فیلم این دختر نوجوان در نقش دختری به نام گلوریا بازی کرده که دوست نزدیک موتسی شخصیت اصلی فیلم است و به وی یاد می دهد چطور شطرنج بازی کند. این فیلم برمبنای داستان حقیقی موتسی که موفق ترین بازیکن شطرنج اوگاندا بود ساخته شد. او سه بار قهرمانی نوجوانان اوگاندا را به دست آورد و در ۴ المپیاد جهانی نماینده کشورش بود.لوپیتا نیونگ او و دیوید اویلو بازیگران این فیلم بودند که در نقش مادر موتسی و معلم شطرنج او بازی کردند. این فیلم سال ۲۰۱۶ اکران شد.والیگوا در زمان مرگ دانش آموز دبیرستان گیازا بود.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه irani-بازیگران ایرانی، نشر خبر " نیکیتا پرل والیگوا بازیگر ۱۵ ساله دیزنی درگذشت/ علت مرگ از منبع سرپوش. "

اخبار گوناگون

× ×