روی خط خبر

موضوع: بازیگران ایرانی منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

خبر " ناگفته‌های دختر جانی دپ از پدر و مادرش/ حریم خصوصی من پابرجاست! از منبع سرپوش " با موضوع irani-بازیگران ایرانی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ منتشر شد.

ناگفته‌های دختر جانی دپ از پدر و مادرش/ حریم خصوصی من پابرجاست!

دختر جانی دپ که حالا دیگر یک ستاره مد و سینما است می گوید پدر و مادرش همیشه به او اعتماد دارند و اجازه داده اند آدمی مستقل باشد. لیلی- رز دپ، دختر جانی دپ از بزرگ شدن توسط دو سلبریتی می گوید. بازیگر و مدل ۲۰ ساله گفت او هیچ وقت دلیلی برای سرکشی کردن نداشته چون والدینش با او سختگیری نکرده اند.مادر خواننده لیلی – رز، وانسا پارادیس، و پدر بازیگرش جانی به جز او، پسر ۱۷ ساله ای به نام جک دارند. جانی و وانسا در سال ۲۰۱۲، پس از ۱۴ زندگی مشترک از هم جدا شدند. پس از آن جانی با امبر هرد ازدواج کرد که البته در طلاقی جنجالی و پر حاشیه که او را به جرم خشونت خانگی به دادگاه کشاند، از او نیز جدا شد.به گزارش ایران جوان، لیلی-رز در مصاحبه با The Sun گفت: پدر و مادر من سختگیر نبودند. آنها همیشه به تصمیم های من اعتماد می کردند و به من اجازه می دادند مستقل باشم. واقعا دلیلی برای سرکشی کردن نداشتم. پدر و مادرم هر دو در ۱۵ سالگی مدرسه را ترک کرده بودند. پس نمی توانستند به من چیزی بگویند. رفتن به دانشگاه هرگز جزو اهداف من نبوده است. من همیشه دوست داشتم کار کنم. و هیچ انگیزه ای برای انجام آن همه تکلیف نداشتم. او اضافه کرد که وقتی کوچک تر بوده لباس های مادرش را می پوشیده و دوست داشته مثل مادرش خواننده بشود. او حمایت همیشگی پدر و مادرش را در حضور مداوم رسانه ها در زندگی شان به دلیل شهرت جهانی جانی دپ، تحسین می کند: پدر و مادرم کار بزرگی کردند و برای من و بردارم یک حریم خصوصی کامل فراهم کردند. به همین دلیل برای من داشتن زندگی خصوصی و شخصی نگه داشتن آن همیشه مهم بوده است. من زیاد اهل کلاب رفتن و این چیزها نیستم. بیشتر از دیدن برنامه های آشپزی لذت می برم. این مدل ۲۰ ساله در حال حاضر با تیمونی شالامه بازیگر ۲۳ ساله در رابطه است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه irani-بازیگران ایرانی، نشر خبر " ناگفته‌های دختر جانی دپ از پدر و مادرش/ حریم خصوصی من پابرجاست! از منبع سرپوش. "

اخبار گوناگون

× ×