روی خط خبر

موضوع: بازیگران ایرانی منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

خبر " کنار گذاشتن ترامپ به نفع محیط‌زیست است از منبع سرپوش " با موضوع irani-بازیگران ایرانی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ منتشر شد.

کنار گذاشتن ترامپ به نفع محیط‌زیست است

جین فوندا می گوید هر چه زودتر از شر ترامپ خلاص شویم، برای محیط زیست بهتر است.به گزارش خبرآنلاین، جین فوندا در گفتگویی تازه اعلام کرد که برای حفاظت از محیط زیست باید ترامپ را از ریاست جمهوری آمریکا کنار گذاشت.او در این باره گفت: «صنایع سوخت های فسیلی، ترامپ و بسیاری اعضای سنا و نامزدهای جمهوری خواه را خریده اند. پر واضح است، ما تا زمانی که مقامات کشور از این صنایع پول می گیرند، نمی توان به حل مشکلات زیست محیطی امیدوار بود.»فوندا که از یک ماه پیش هر هفته برای اطلاع رسانی درباره خطرات تغییرات اقلیمی جلوی کنگره آمریکا دست به اعتراض می زند، در ادامه گفت: «هر چه زودتر از ترامپ عبور کنیم، بهتر است. چه با انتخابات این اتفاق بیافتد یا به وسیله استیضاح یا هر راه دیگری.»در حالی که بسیاری از دانشمندان درباره خطر تغییرات اقلیمی هشدار می دهند، ترامپ از آن دسته سیاستمدارانی است که به تغییرات اقلیمی باور ندارد و این حرف ها را شایعاتی ساخته و پرداخته چینی ها می داند.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه irani-بازیگران ایرانی، نشر خبر " کنار گذاشتن ترامپ به نفع محیط‌زیست است از منبع سرپوش. "

اخبار گوناگون

× ×