روی خط خبر

موضوع: بازیگران ایرانی منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

خبر " همسر سابق تام کروز از «مادر مجرد» بودن می‌گوید / پدران هالیوودی پس از طلاق بی مسئولیتند؟ از منبع سرپوش " با موضوع irani-بازیگران ایرانی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ منتشر شد.

همسر سابق تام کروز از «مادر مجرد» بودن می‌گوید / پدران هالیوودی پس از طلاق بی مسئولیتند؟

کیتی هولمز یکی از ستاره های هالیوودی است که پس از جدایی نیکول کیدمن وتام کروز با کروز ازدواج کرد و البته پس از حدود ۵ سال نیز از وی جدا شد. ازدواجی که ماحصل آن یک دختر ۱۳ ساله است و سالهاست که تمامی مسئولیت های وی با هولمز است.به گزارش انتخاب، به نظر می رسد ستاره های هالیوودی پس از جدایی از یکدیگر ترجیح می دهند بچه ها نزد مادر بمانند که البته موضوعی عجیب نیست، اما عجیب تر این است که به مرور زمان بچه ها نسبت به پدران خود احساس دلزدگی می کنند و حتی تمایلی به زندگی با پدران خود نشان نمی دهند. نمونه این موضوع فرزندان آنجلینا جولی و برد پیت هستند که حتی فرزندخوانده ارشد آنان اساسا با پیت در حالت نیمه قهر قرار دارد.ماجرای هولمز و کروز شاید به شوری ماجرای زوج جولی و پیت نباشد، اما به نظر می رسد فرزند هولمز و کروز یعنی سوری، تمام وقت خود را با مادرش می گذراند و به ندرت به پدرش سر می زند. جالب است بدانید کروز و هولمز ۱۷ سال اختلاف سنی داشتند و این موضوع در زمان ازدواجشان در سال ۲۰۰۶ به شدت جنجالی شده بود. با این حال کروز همیشه عنوان می کرد که عاشق همسرش است و سن برای او و کیتی ملاک نیست. ادعایی که خیلی زود به شکست رسید.کیتی هولمز اخیرا در گفتگویی به موضوع بچه دار شدن در سنین زیر سی سال اشاره کرده و گفته خوشحال است که در سن ۲۷ سالگی مادر شده و در کنار فرزندش رشد کرده است. او در سخنان خود هیچ حرفی از تام کروز نزده و بار ها اشاره کرده که در ههمه دقایق زندگی دخترش به عنوان یک مادر مجرد حضور داشته است.جالب است که حضور تام کروز در فیلم ها پس از جدایی قطع نشد، اما کیتی از همان دوران ازدواج و بارداری، نسبت به دوران مجردی خود بسیار کم کار شد. مطمئناً سوری و مادرش پیوند عاطفی خاصی دارند، چرا که امسال سوری سیزدهیمن سالگرد تولد خود را با مادرش در پاریس جشن گرفت.او در مورد گذر سنی خود می گوید: " گاهی به عقب برمی گردم و میبینم هیچوقت باورم نمی شد روزی ۴۰ ساله باشم، اما اکنون با داشتن سوری با چهل سالگی به خوبی کنار می آیم و بسیار خوشحالم او را در زندگی دارم. "

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه irani-بازیگران ایرانی، نشر خبر " همسر سابق تام کروز از «مادر مجرد» بودن می‌گوید / پدران هالیوودی پس از طلاق بی مسئولیتند؟ از منبع سرپوش. "

اخبار گوناگون

× ×