روی خط خبر

موضوع: بازیگران ایرانی منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

خبر " تکذیب درگذشت شهلا ریاحی توسط پسرش/چرا من بیمار را خارج از ایران این‌طور می‌ترسانید؟ از منبع سرپوش " با موضوع irani-بازیگران ایرانی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ منتشر شد.

تکذیب درگذشت شهلا ریاحی توسط پسرش/چرا من بیمار را خارج از ایران این‌طور می‌ترسانید؟

فرزند شهلا ریاحی می گوید خودش هم از خبر غیرواقعی فوت مادرش در خارج از ایران ،غافلگیر شده است. او از خبرنگاران برای انتشار اخبار بدون منبع به شدت انتقاد کرد.به گزارش خبرآنلاین،ساعتی پیش خبر درگذشت شهلا ریاحی بازیگر و سینماگر پیشکسوت سینمای ایران در فضای مجازی منتشر شد. پسر این بازیگر در گفت وگو با خبرآنلاین ضمن بیان این نکته که در خارج از کشور به سر می برد، گفت: «نمی دانم چه اتفاقی افتاده که از صبح چند خبرنگار با من تماس گرفته اند. اگر خبری بود و اتفاقی افتاده بود حتما من باید زودتر با خبر می شدم. نمی دانم چرا چنین خبری را منتشر می کنند؟»فرزند این سینماگر می گوید: «من خودم الان خارج از ایران تحت درمان هستم چون خودم دچار بیماری شدم. واقعا نمی دانم این خبر از کجا در آمده است؟ اگر خدایی ناکرده اتفاقی افتاده باشد باید به خودم قبل از همه خبر بدهند اما چنین خبری را کسی به من نگفته است. اگر هم این طور نیست که چرا دوستان خبرنگار برای دیده شدن، چنین شایعاتی را دامن می زنند و باعث نگرانی خانواده ها می شوند؟ مگر زدن خبر تلخ درباره یک نفر چقدر اهمیت دارد که این طور با عجله و بدون منبع باعث نگرانی مردم می شوند؟»وی در ادامه در صوتی که برای ما فرستاد خبر تکمیلی را اینطور بیان کرد: «من همین الان با مرکزی که مادر آنجا هستم تماس گرفتم گفتند مادر در سلامت کامل به سر می برند. اگر ممکن است از قول من بنویسید که برای چی این خبرنگارها این کارها را می کنند؟ می خواهند معروف شوند؟ خواهش می کنم این کارها را نکنند. من الان برای سکته مغزی خودم در بیمارستان هستم. چون ایران ۸۰میلیون برای درمان من می گرفتند، آمدم اینجا در کشور غریب مجانی مرا درمان کنند. آن وقت اینجا که می رسم خبر می دهند مادرت مرد. اینکارها چه معنی دارد؟»

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه irani-بازیگران ایرانی، نشر خبر " تکذیب درگذشت شهلا ریاحی توسط پسرش/چرا من بیمار را خارج از ایران این‌طور می‌ترسانید؟ از منبع سرپوش. "

اخبار گوناگون

× ×