روی خط خبر

موضوع: بازیگران ایرانی منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

خبر " خانه سابق برد پیت و جنیفر آنیستون ۴۴ میلیون دلاری شد از منبع سرپوش " با موضوع irani-بازیگران ایرانی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ منتشر شد.

خانه سابق برد پیت و جنیفر آنیستون ۴۴ میلیون دلاری شد

خانه زوج سابق هالیوود در بورلی هیلز که سال ها پیش در آن زندگی می کردند، قیمت گذاری جدید شد.به گزارش باشگاه خبرنگاران و به نقل از آبزرور، خانه جنیفر آنیستون و برد پیت که سابقاً در آن زندگی می کردند، قیمت گذاری شد. این خانه که ۱۰ هزار متر مربع وسعت دارد، در سال ۱۹۳۰ توسط والاس نف طراحی شده بود و در ماه می ارزشی ۵۰ میلیون دلاری داشت که به تازگی کاهش پیدا کرده و به مبلغ ۴۴.۵ میلیون دلار رسیده است. این پول هنوز هم مبلغ سنگینی است، اما به نسبت پیش بینی لس آنجلس تایمز که ۵۶ میلیون دلار بود، افت کرده است.برد پیت و آنیستون در سال ۲۰۰۰ ازدواج کردند و سال ۲۰۰۵ نیز از یکدیگر جدا شدند. این خانه پنج اتاقه که ۱۳ حمام دارد و در ایالت کالیفرنیا قرار دارد، در سال ۲۰۰۱ توسط آن ها به مبلغ ۱۲.۵ میلیون دلار خریداری شد و در نهایت پس از سه سال بازسازی در سال ۲۰۰۶ این مکان را تخلیه کردند.این خانه لوکس، مکانی جدا برای صبحانه دارد و اتاق مخصوص پذیرایی آن نیز ظرفیت نشستن ۲۰ نفر را دارد. همچنین زمین اختصاصی تنیس و همچنین اتاقی برای مهمان ها دیگر مکان های مربوط به عمارت این دو بازیگر مشهور هالیوود است.برد پیت و انیستون بعد از جدایی به خانه های دیگری نقل مکان کردند. در حالی که انیستون یک خانه لوکس دیگر برای خود خرید، برد پیت با آنجلینا جولی ازدواج کرد و آن ها نیز در کشور فرانسه عمارت بزرگی برای خود دست و پا کردند. بعد جدایی برد پیت از آنجلینا جولی مسئولیت نگهداری این خانه نیز برای آن ها دردسر ساز شده است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه irani-بازیگران ایرانی، نشر خبر " خانه سابق برد پیت و جنیفر آنیستون ۴۴ میلیون دلاری شد از منبع سرپوش. "

اخبار گوناگون

× ×