روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: پرشین وی
امتیاز: 5 5

خبر " مبارزه با کرونا | جالب ترین ژست چهره های معروف در روزهای کرونایی از منبع پرشین وی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ منتشر شد.

مبارزه با کرونا | جالب ترین ژست چهره های معروف در روزهای کرونایی

تصاویر جالب و متفاوت از ژست مبارزه با کرونای هنرمندان سرشناس سینما نوشته جالب ترین ژست های مبارزه با کرونا چهره های معروف اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

ویروس کرونا برای اولین بار در چین شیوع یافت و هم اکنون در سراسر جهان گسترش یافته است، مقامات وزارت بهداشت نیز به منظور پیشگیری از این بیماری به استفاده از ماسک ،رعایت بهداشت فردی و ماندن در خانه تاکید می کنند. به تازگی تصویری از هنرمندان که ماسک زده اند و در خانه مانده اند منتشر شده است. در قسمت زیر تصاویری از جالب ترین ژست های مبارزه با کرونا چهره های معروف با ماسک را قرار داده ایم. برای مشاهده این تصاویر در پرشین وی همراه ما باشید.کوروش جوان برای کمپین در خانه می مانیم تصاویر جالبی از هنرمندان سرشناس سینما گرفته که ماسک زده اند و در سر در خانه های شان جلوی دوربین او قرار گرفتند.نازنین بیاتیژست هنرپیشه ها در روزهای کروناییرضا یزدانیاحترام برومندمژده لواسانیرضا کیانیانژست هنرپیشه ها معروف سینماملیکا شریفی نیاهانیه غلامی چالش در خانه می مانیم ؛ لیونل مسی ! چالش در خانه می مانیمِ کریم انصاری فرد چالش در خانه می مانیمِ علیرضا جهان بخش ! پیشگیری از انتقال ویروس کرونا به خانهکرونا نوعی ویروس شایع و کشنده است که موجب ایجاد عفونت در بینی، سینوس ها یا دستگاه تنفس فوقانی فرد می شود. ساختار کروناویروس ها نیز دارای یک ژنوم RNA معمولی است. افرادی که هم زمان دارای بیماری دیگری باشند و کودکان مبتلا به بیماری های قلبی، بیشتر در معرض خطر ابتلا به کرونا ویروس ها هستند.۱) سینک ظرفشویی را هر روز چندین بار با آب گرم و مایع ظرفشویی بشویید. ویروس کرونا بین ۳ تا ۲۸ روز روی سطوح استیل زنده می ماند؛ بنابراین باید مرتب سینک را شسته تا از ویروس گندزدایی شود. توجه داشته باشید که ویروس از طریق سینک به غذایتان منتقل نشود.۲) خانه را گرم نگه دارید؛ چرا که ویروس در محیط های گرم دوام کمتری دارد.۳) از بودن در محیط های مرطوب پرهیز کنید. ویروس در محیط های مرطوب طولانی مدت زنده می ماند. مناطقی نظیر سینک ظرفشویی، دستشویی و حمام را با برقراری تهویه مناسب خشک نگه دارید. روزی چندین بار پنجره ها را باز گذاشته و هوای خانه را عوض کنید.۴) زمانی که تلویزیون روشن است، صفحه آن را ضدعفونی نکنید.۵) احتمال ورود ویروس از طریق وسایلی که از بیرون وارد خانه می کنید زیاد است؛ بنابراین ضدعفونی و شست و شوی آن ها با آب گرم را بسیار جدی بگیرید.۶) موادی که می خرید و قابل شست و شو نیستند مانند قند و شکر را حداقل ده روز در محیطی خشک نگه داشته تا ویروس روی آن ها از بین برود، سپس مصرف کنید. توجه داشته باشید که یخچال و فریزر عمر ویروس را افزایش می دهند.بهترین روشهای پیشگیری از کروناخبر آنلاین و باشگاه خبرنگاران

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " مبارزه با کرونا | جالب ترین ژست چهره های معروف در روزهای کرونایی از منبع پرشین وی. "

اخبار گوناگون

× ×