روی خط خبر

  • چهره ها
  • پرشین وی
  • معروف ترین بازیگران سینما | معروف ترین بازیگران سینما که کرونایی شده اند

موضوع: چهره ها منبع: پرشین وی
امتیاز: 5 5

خبر " معروف ترین بازیگران سینما | معروف ترین بازیگران سینما که کرونایی شده اند از منبع پرشین وی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ منتشر شد.

معروف ترین بازیگران سینما | معروف ترین بازیگران سینما که کرونایی شده اند

معرفی بازیگران مشهور و چهره های هالیوودی که به ویروس کرونا مبتلا شده اند نوشته معروف ترین بازیگران سینما که به کرونا مبتلا شده اند اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

حدود دو ماه پیش ویروس کرونا برای اولین بار در ووهان چین شیوع یافت و تاکنون در سراسر جهان گسترش یافته است که برخی بازیگران و چهره های هالیوودی نیز به این بیماری مبتلا شده اند و تست کرونای آنها مثبت بوده است. تام هنکس و همسرش ریتا ویلسون از جمله بازیگرانی هستند که به ویروس کرونا مبتلا شده اند. در قسمت زیر معروف ترین بازیگران سینما که به کرونا مبتلا شده اند را قرار داده ایم. برای افزایش اطلاعاتتان در این زمینه در پرشین وی همراه ما باشید.تام هنکس ۶۳ ساله یکی از هنرپیشه های برجسته آمریکایی چندی پیش اعلام کرد که تست کرونای او و همسرش (ریتا ویلسون) طی مدت زمانی که در استرالیا مشغول فیلم برداری یک پروژه بودند، مثبت تشخیص داده شده است.تام هنکس و همسرشروز دوشنبه رسانه ها اعلام کردند این هنرپیشه به همراه همسرش از بیمارستانی واقع در ایالت کویینزلند استرالیا مرخص شده و اکنون در قرنطینه خانگی به سر می برند.در این روز همچنین ادریس آلبا، هنرپیشه ۴۷ ساله انگلیسی هم اعلام کرد تست کرونای او نیز به رغم ظهور هیچ یک از علائم این ویروس، مثبت تشخیص داده شده است. او در پیام هایی از مردم درخواست کرد نکات بهداشتی، شستن دست ها و ماندن در خانه را جدی بگیرند؛ چرا که مبتلایان بدون نشانه چون خودش همه جا هستند.ادریس آلبامبتلا شدن کریستوفر هیویو به کروناکریستوفر هیویو، هنرپیشه نروژی ۴۱ ساله سریال «بازی تاج و تخت» نیز روز دوشنبه اعلام کرد به ویروس کرونا مبتلا شده است و در پیام هایی ضمن اطلاع دادن از وضعیت جسمانی خوبش، از مردم خواست تا نکات بهداشتی و ایمنی را رعایت کنند.کرونایی شدن کریستوفر هیویوهمچنین اولگا کوریلنکو هنرپیشه فرانسوی و ریچل متیوز هنرپیشه آمریکایی ۲۶ ساله که برای ایفای نقش در «روز مرگ مبارک» شناخته می شود، اعلام کرده اند تست کرونای آن ها نیز مثبت تشخیص داده شده است.اولگا کوریلنکوفاکس نیوز

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " معروف ترین بازیگران سینما | معروف ترین بازیگران سینما که کرونایی شده اند از منبع پرشین وی. "

اخبار گوناگون

× ×