روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: پرشین وی
امتیاز: 5 5

خبر " بلیط نمایش زیبایی گاهی زن است از منبع پرشین وی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ منتشر شد.

بلیط نمایش زیبایی گاهی زن است

رونمایی از پوستر نمایش رامبد جوان و شایعاتی درمورد قیمت بلیت نیم میلیونی نمایش زیبایی گاهی زن است نوشته فروش نیم میلیونی بلیط نمایش زیبایی گاهی زن استِ رامبد جوان ! اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

نمایش زیبایی گاهی زن است به کارگردانی سهراب حسینی و تهیه کنندگی رامبد جوان تولید شده است. این نمایش برای اولین بار در ۲۸ شهریور و در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه رفت. در نمایش زیبایی گاهی زن است بازیگرانی چون هومن برق نورد ،بهاره افشاری و ویدا جوان ایفای نقش کرده اند. به تازگی شایعاتی در رابطه با قیمت نیم میلیونی بلیط نمایش زیبایی گاهی زن است منتشر شده است که این موضوع اصلا صحت ندارد. برای افزایش اطلاعاتتان در این زمینه ما را در سایت پرشین وی دنبال کنید.فروش بلیط نمایش زیبایی گاهی زن است با قیمت ۵۰۰ هزار تومانی برای دو اجرای پایانی این اثر صحنه ای، شایعه است.موضوع بلیت های خارج از ظرفیت ۵۰۰ هزارتومانی برای دو اجرای پایانی در بازار سیاه که از (چهارشنبه ۱۵ آبان)، در فضای مجازی مطرح شده است، نه تنها شایعه است بلکه اصلاً ممکن نیست. چون هیچ مرجعی جز گیشه پردیس تئاتر شهرزاد، بلیتِورود به سالن در اختیار تماشاگران قرار نمی دهد و این فرآیند از ساعاتی قبل از شروع نمایش آغاز می شود.گروه اجراییِ نمایش از تمام تماشاگرانی که بلیت این دو شبِ اجرا را تهیه کرده اند، تقاضای اکید دارد که از خرید و فروشِ برگه های بلیت خودداری کنند. چرا که این موضوع توسط پلیس امنیت و حراست سالن نظارت جدی خواهد شد.نمایش «زیبایی گاهی زن است» به نویسندگی و کارگردانی سهراب حسینی، تهیه کنندگی رامبد جوان و بازی هومن برق نورد، بهاره افشاری و ویداجوان اجرا می شود.نمایش “زیبایی گاهی زن است” از بیست و هفتم شهریور به کارگردانی سهراب حسینی و تهیه کنندگی رامبد جوان روی صحنه رفته است.رامبد جوان تهیه کننده نمایش زیبایی گاهی زن استهومن برق نورد و بهاره افشاری بازیگران این نمایش هستند.رونمایی از پوستر زیبایی گاهی زن استالناز شاکردوست با انتشار تصویری از خود کنار بهاره افشاری پشت صحنه نمایش «زیبایی گاهی زن است» در اینستاگرام، نوشت: «آرزوها یا قبل از برآورده شدن از بین میرن یا بعدش! تئاتر «زیبایی گاهی زن است» با بازی بهاره افشاری عزیزم، هومن برق نورد همیشه درخشان و ویداجان جوان به نویسندگی و کارگردانی جناب سهراب حسینی، دیدن این نمایش رو از دست ندین.»بهاره افشاری و الناز شاکردوستتاریخ اولین اجرای نمایش زیبایی گاهی زن استاولین اجرای نمایش «زیبایی گاهی زن است» با حضور جمعی از هنرمندان و اهالی رسانه، شامگاه پنجشنبه ٢٨ شهریور، در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه رفت.پانته آ بهرام، نرگس آبیار، روح الله آبیار، هوشنگ گلمکانی، محمد فرنود، نادر مشایخی، امیرحسین رستمی، محمدعلی آهنگران، نگار عابدی، محمود شهریاری، دیبا زاهدی، حسن هندی، مهرزاد دانش، افسانه کمالی، میثم یوسفی، حسین غیاثی، محمدرضا مقدسیان، مازیار رضاخانی، مصطفی قدیری و … در پردیس تئاتر شهرزاد حضور پیدا کردند تا به تماشای اثر جدید سهراب حسینی که تهیه کنندگی آن را رامبد جوان به عهده دارد، بنشینند.نمایش «زیبایی گاهی زن است» به تهیه کنندگی رامبد جوان و کارگردانی و نویسندگی سهراب حسینی و با بازی هومن برق نورد، بهاره افشاری و ویدا جوان، هر شب ساعت ٢٠:٣٠ در سالن ارکیده پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود.این تئاتر که با همراهی اجرای موسیقی زنده روی صحنه می رود، اثری روانکاوانه در باب مناسبات عاشقانه زن و مردی ا ست که به طور اتفاقی در مسیر زندگی یک دیگر قرار می گیرند و با تصمیمی ناگهانی از هم جدا می شوند.حضور هنرمندان در اولین نمایش زیبایی گاهی زن استامیرحسین رستمی در نمایش زیبایی گاهی زن استخبر آنلاین و ایرنا

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " بلیط نمایش زیبایی گاهی زن است از منبع پرشین وی. "

اخبار گوناگون

× ×