روی خط خبر

  • چهره ها
  • پرشین وی
  • ختم همسر علی نصیریان | شهاب حسینی و آفرین عبیسی در مراسم ختم همسر علی نصیریان

موضوع: چهره ها منبع: پرشین وی
امتیاز: 5 5

خبر " ختم همسر علی نصیریان | شهاب حسینی و آفرین عبیسی در مراسم ختم همسر علی نصیریان از منبع پرشین وی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ منتشر شد.

ختم همسر علی نصیریان | شهاب حسینی و آفرین عبیسی در مراسم ختم همسر علی نصیریان

بسیاری از هنرمندان سینما و تئاتر از جمله شهاب حسینی ، آفرین عبیسی ، کامران تفتی ، حسن پورشیرازی ، مسعود جعفری جوزانی و رضا بابک ، بهمن فرمان آرا و ... بعدازظهر دیروز در مراسم ترحیم همسر علی نصیریان که در مسجد جامع شهرک غرب برپا شده بود، شرکت کردند. نوشته چهره های مشهور در مراسم ختم همسر علی نصیریان | از شهاب حسینی تا بهمن فرمان آرا! اولین بار در سینمای ایران و جهان. پدیدار شد.

مراسم ختم همسر علی نصیریان ، مرحومه فاطمه بیات ، ظهر دیروز در مسجد جامع شهرک غرب با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و اهالی سینما برگزار شد. در این مراسم شهاب حسینی ، آفرین عبیسی ، کامران تفتی ، حسن پورشیرازی ، مسعود جعفری جوزانی و رضا بابک ، بهمن فرمان آرا و سایر چهره های مشهور حضور داشتند که تصاویر آن را در این قسمت از درگذشت افراد معروف مشاهده می کنید.این روز ها که در ایام برگزاری جشنواره فجر هستیم درباره کارنامه استاد علی نصیریان در جشنواره فجر بخوانید.علی نصیریان در طول ۳۶ دوره برگزاری جشنواره فیلم فجر، فقط دو بار نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد شده است و بس.در دوره پنجم جشنواره فیلم فجر و در سال ۱۳۶۵، علی نصیریان برای بازی خوبش به نقش علی یار در فیلم شیرسنگی (مسعود جعفری جوزانی)، نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد بود؛ در این بخش دو بازیگر شاخص دیگر هم با دو بازی درخشان نامزد دریافت جایزه بودند؛ یکی عزت ا… انتظامی برای بازی در نقش عباس آقاسوپرگوشت در فیلم اجاره نشین ها (داریوش مهرجویی) و دیگری هم داریوش ارجمند برای بازی در نقش ناخدا خورشید در فیلم ناخدا خورشید (ناصر تقوایی).سه نقش آفرینی درخشان و همسنگ که واقعا همگی شایسته دریافت جایزه بودند و انتخاب یکی از میان آنها کار دشواری بود، با این حال درنهایت جایزه به ارجمند برای ناخدا خورشید رسید و نصیریان و انتظامی سیمرغ را در آن سال از دست دادند.دو دوره بعد یعنی دوره هفتم و در سال ۶۷ باز هم دو رفیق و همکار قدیمی یعنی علی نصیریان و عزت ا… انتظامی، در بخش بهترین بازیگر نقش اول مرد، رقیب هم بودند، اما این بار هم نصیریان دست خالی ماند و این انتظامی بود که اولین سیمرغ بلورینش را به خانه برد. نصیریان در این سال برای بازی در سال های خاکستر (مهدی صباغ زاده)، نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد بود که با این بازیگران رقابت می کرد:هادی اسلامی (سرب)، جهانگیر الماسی (نارونی)، مهرداد سلیمانی (دیده بان) و عزت ا… انتظامی (گراند سینما) که در نهایت جایزه به آقای بازیگر رسید و جهانگیر الماسی هم دیپلم افتخار دریافت کرد، اما باز هم بازی نصیریان را شایسته دریافت جایزه ندانستند. عبدا… اسفندیاری، محمدعلی حسین نژاد، محمدحسین حقیقی و علیرضا شجاع نوری داوران این دوره بودند و این بار هم مثل دوره پنجم که نصیریان نامزد دریافت سیمرغ بود، دبیری جشنواره را سیدمحمد بهشتی به عهده داشت.مراسم ختم همسر علی نصیریانمسعود جعفری جوزانی و رضا بابکحسن پورشیرازیکامران تفتیآفرین عبیسیشهاب حسینیاستاد علی نصیریانچهره های مشهور در مراسم ختم همسر استاد علی نصیریانشهاب حسینیآخرین خبر / هنرآنلاین

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " ختم همسر علی نصیریان | شهاب حسینی و آفرین عبیسی در مراسم ختم همسر علی نصیریان از منبع پرشین وی. "

اخبار گوناگون

× ×